STEAM GROUP
Monorynka Spolszczenia Monorynka
STEAM GROUP
Monorynka Spolszczenia Monorynka
17
IN-GAME
89
ONLINE
Founded
9 October, 2020
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Monorynka Spolszczenia

Ekipa spolszczająca gry z serii Danganronpa

Pracujemy nad:
- Danganronpa V3: Killing Harmony - 100%
(Tekst przetłumaczony, bez korekty oraz testów i nie licząc tekstur) - Aktualizowane 08.04.26


Skończone:
- Danganronpa: Trigger Happy Havoc
- Danganronpa 2: Goodbye Despair
- Danganronpa: Trigger Happy Havoc IF (Light Novel)
- Danganronpa V3: Killing Harmony Demo Ver.

Planowane:
- Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
- Ultra Despair Hagakure (Light Novel)


(✿◡‿◡)


Kanał YouTube
Serwer Discord[discord.gg]
Profil TikTok[www.tiktok.com]
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (41)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Pare ogłoszeń
Najlepszego Monorynko, to twoje czwarte urodziny!
VIEW ALL (3)
STEAM CURATOR
Monorynka Spolszczenia reviews
"Gry, do których zrobiliśmy spolszczenie."
Here are a few recent reviews by Monorynka Spolszczenia
180 Comments
5 hours ago 
Na początku tego roku założyłem się ze znajomym o kebaba, że Monorynka nie zrobi spolszczenia w tym roku wiec poczekajcie chwile prosze to sprawa zycia i smierci
23 Jun @ 1:13pm 
GEM 💎
Mój stary to fanatyk dangi. Pół mieszkania zajebane spolszczeniem najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącego na ziemi tłumacza i trzeba wyciągać w szpitalu, bo mają zadziory na końcu. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu tłumacz w nodze.
Druga połowa mieszkania zajebana „Monorynka Spolszczenia”, „Danganronpa po polsku”, „3 danganronpa 3 spolszczenie” xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie fanowskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzi na jakichś forach dla weebow i kręci gównoburze z innymi weebami o najlepsze tłumaczenia itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypierdolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkurwił, to założyłem tam konto i go trollowałem, pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty, typu BOHATEROWIE JEDZO GUWNO. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę ROZPACZ, za najebanie 10 tysięcy postów.
10 Jun @ 7:15am 
kurka, to poważna sprawa jak kebab wchodzi w grę
10 Jun @ 6:54am 
Na początku tego roku założyłem się ze znajomym o kebaba, że Monorynce uda się dowieźć spolszczenie do końca 2026 roku. Jeszcze nigdy nie wygrałem z nim zakładu, więc to sprawa honoru. Mamy już co prawda czerwiec, ale cały czas mam tę nadzieję. Termin zakładu mija z sylwestrem. Niniejszym zakład ten staje się publiczny, a ja trzymam kciuki jak nikt inny za grafika i całą pozostałą ekipę, że się uda. W końcu macie już wszystko przetłumaczone, teraz tylko dopiąć grafiki, korekty to już pikuś i macie to.
VIEW ALL (766)
GROUP MEMBERS
Administrators
Moderators
17
IN-GAME
89
ONLINE
321 IN CHAT
Enter chat room
Founded
9 October, 2020
Language
Polish
Location
Poland