STEAM GROUP
Monorynka Spolszczenia Monorynka
STEAM GROUP
Monorynka Spolszczenia Monorynka
11
IN-GAME
54
ONLINE
Founded
9 October, 2020
Language
Polish
Location
Poland 
180 Comments
7 hours ago 
Na początku tego roku założyłem się ze znajomym o kebaba, że Monorynka nie zrobi spolszczenia w tym roku wiec poczekajcie chwile prosze to sprawa zycia i smierci
23 Jun @ 1:13pm 
GEM 💎
Mój stary to fanatyk dangi. Pół mieszkania zajebane spolszczeniem najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącego na ziemi tłumacza i trzeba wyciągać w szpitalu, bo mają zadziory na końcu. W swoim dwudziestodwuletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu tłumacz w nodze.
Druga połowa mieszkania zajebana „Monorynka Spolszczenia”, „Danganronpa po polsku”, „3 danganronpa 3 spolszczenie” xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie fanowskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzi na jakichś forach dla weebow i kręci gównoburze z innymi weebami o najlepsze tłumaczenia itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypierdolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkurwił, to założyłem tam konto i go trollowałem, pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty, typu BOHATEROWIE JEDZO GUWNO. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę ROZPACZ, za najebanie 10 tysięcy postów.
10 Jun @ 7:15am 
kurka, to poważna sprawa jak kebab wchodzi w grę
10 Jun @ 6:54am 
Na początku tego roku założyłem się ze znajomym o kebaba, że Monorynce uda się dowieźć spolszczenie do końca 2026 roku. Jeszcze nigdy nie wygrałem z nim zakładu, więc to sprawa honoru. Mamy już co prawda czerwiec, ale cały czas mam tę nadzieję. Termin zakładu mija z sylwestrem. Niniejszym zakład ten staje się publiczny, a ja trzymam kciuki jak nikt inny za grafika i całą pozostałą ekipę, że się uda. W końcu macie już wszystko przetłumaczone, teraz tylko dopiąć grafiki, korekty to już pikuś i macie to.
4 Jun @ 8:15am 
nieprawda, dostałem oficjalne leaki i dowiedziałem się że spolszczenie wyjdzie za 5 lat tego roku.
4 Jun @ 6:34am 
Oficjalne dane spolszczenie wyjdzie 32 czerwca o godzinie 25:60
18 May @ 6:19am 
Steam coś zrąbał i opis zniknął jak aktualizowałem go :p4g_frown:
Ukradli, ukradli monorynke. Spolszczenia nie będzie, świąt nie będzie a święty Mikołaj to tak naprawdę wujek Romek w worku na ziemniaki.
18 May @ 4:28am 
Czy tylko u mnie zniknęła sekcja O MONORYNKA SPOLSZCZENIA?
14 May @ 2:56pm 
oj nie wiem, w tym roku dzieci były niegrzeczne
wujek psa syna kumpla szwagra kota teścia córki kuzynki mi powiedział ze spolszczenie będzie na 1 czerwca jako prezent. pzdr :Ibuki_DGR:
15 Apr @ 11:11am 
spolszczenie wychodzi wczoraj
12 Apr @ 12:23pm 
:steambored:
31 Mar @ 6:51am 
Ale jutro rano czy wieczorem bo rano kardiologa mam
31 Mar @ 6:33am 
Spolszczenie wychodzi JUTRO
31 Mar @ 6:33am 
zobaczymy, co życie pokaże
31 Mar @ 5:33am 
wyjdzie do końca tego roku 😭😭?
24 Mar @ 12:16pm 
spolszczenie wyjdzie 67 kwietnia 🤣🤣🤣
8 Mar @ 2:46pm 
Tak, a czy ty wiesz, co to jest 40 maja? Nie, nie wiesz
8 Mar @ 10:12am 
spolszczenie wyjdzie 1 kwietnia
8 Mar @ 10:11am 
herman, ten chory psychicznie człowiek, wyzywa osoby niepełnosprawne co jest niemiłe ok?
To sobie jeszcze poczekasz XDDDD
4 Mar @ 10:19am 
nie moge sie doczekać
9 Feb @ 10:35pm 
Ale ja już do młodzieży nie należę
7 Feb @ 1:26pm 
Możecie się śmiać ale pranki Akademi czitos są sztos młodzieżowe
to cie zaskocze ze tłumaczenia nie bedzie wcale. taki prank akademia czitos
7 Feb @ 8:21am 
A ja się dam zaskoczyć
7 Feb @ 5:27am 
Ja się spodziewam tak za max 4 miesiące
1 Feb @ 2:09pm 
Mam nadzieję że już dużo nie zostało bo nie mogę sie doczekać :GhostFlowerHappy:
18 Jan @ 12:06am 
Ta?
17 Jan @ 11:58pm 
A czy spolszczenie wyjdzie chociaż w tym roku? Błagam 😭
9 Nov, 2025 @ 3:59pm 
a tam Wojtek, nie marudź.
Za samo to, że wam się chciało i tak dozgonny szacunek. Jesteście po prostu jak Blizzard za czasów świetności - spolszczenie wyjdzie "when it's done" :D
9 Nov, 2025 @ 3:51pm 
Niestety mój drogi bracie w Chrystusie, ale wygląda na to, że rozpacz przezwyciężyła i nie uda się ze spolszczeniem do końca tego roku.
9 Nov, 2025 @ 1:12pm 
Generalnie super jakbyście zdążyli jeszcze w tym roku. Chrześcijanie przeżywają obecnie jubileuszowy rok Nadziei, takie jubileusze zdarzają się raz na 25 lat. :cozypoechris:. A taka tematyka to już w ogóle wyjątek
11 Oct, 2025 @ 6:29am 
Noajak:steamhappy:
11 Oct, 2025 @ 2:41am 
waitin' for spolszczenie to happen
3 Oct, 2025 @ 7:38am 
Te wersje to były wierna oryginałowi o z polskimi żartami? Robicie tą drugą nie?
2 Oct, 2025 @ 3:37pm 
NIE
2 Oct, 2025 @ 3:35pm 
apropo, znów się wam będzie chciało bawić w dwie wersje, jak w Dandze 2? xD
2 Oct, 2025 @ 12:54pm 
Chciałam se dziś zagrać i tak czekam i czekam i niecierpliwa jestem znalazłam tlumaczenie dangi v3 na stronce wszystko byłoby fajnie gdyby nie weryfikacja gdzie trzeba podać wszystkie dane no już lece wiec jednak sobie poczekam :steamhappy:
23 Sep, 2025 @ 7:31am 
będzie grane
20 Sep, 2025 @ 6:33am 
Nie mogę się doczekać!
12 Sep, 2025 @ 11:55am 
WOOOO, Udało się wam!!! :Danganronpa_S_Makoto::Danganronpa_S_Komaru:
9 Sep, 2025 @ 5:10am 
no to teraz tylko czekać aż wyjdzie
9 Sep, 2025 @ 1:16am 
100% o ♥♥♥♥♥ o ♥♥♥♥♥ o ♥♥♥♥♥ o ♥♥♥♥♥
30 Aug, 2025 @ 4:39pm 
Ok
30 Aug, 2025 @ 4:34pm 
Nie śpieszcie się, muszę najpierw Tales Of Berseria i Arise wymaksować xD
28 Aug, 2025 @ 5:20am 
Jakiś dzień tego roku :RazorSweat: