STEAM GROUP
E játék miatt buktam meg..XD BuKtA
STEAM GROUP
E játék miatt buktam meg..XD BuKtA
0
IN-GAME
1
ONLINE
Founded
27 September, 2010
Location
Hungary 
ABOUT E játék miatt buktam meg..XD

Azoknak a játékosoknak készült ez a "clubb"akik megbuktak a counter-strike miatt XD ÉS MÉG AKIKET ISMEREK...(én nem ahhaha)
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (3)
RECENT ANNOUNCEMENTS
^^
acc lopás ... :(
18 Comments
4 Nov, 2010 @ 6:46am 
Tompo kössz h fel raktad az infot..
29 Oct, 2010 @ 12:44pm 
hAwWeR
27 Oct, 2010 @ 11:46pm 
XDXDXDXDXD
20 Oct, 2010 @ 10:58am 
HAWWER...
13 Oct, 2010 @ 1:12pm 
ultra brutál freestyl... ahogy tompo mondaná.:taps taps..XD
13 Oct, 2010 @ 11:05am 
fasza XD
VIEW ALL (11)
GROUP MEMBERS
Group Player of the Week:
Administrators
Members
0
IN-GAME
1
ONLINE
0 IN CHAT
Enter chat room
Founded
27 September, 2010
Location
Hungary