STEAM GROUP
E játék miatt buktam meg..XD BuKtA
STEAM GROUP
E játék miatt buktam meg..XD BuKtA
0
IN-GAME
2
ONLINE
Founded
27 September, 2010
Location
Hungary 
18 Comments
4 Nov, 2010 @ 6:46am 
Tompo kössz h fel raktad az infot..
29 Oct, 2010 @ 12:44pm 
hAwWeR
27 Oct, 2010 @ 11:46pm 
XDXDXDXDXD
20 Oct, 2010 @ 10:58am 
HAWWER...
13 Oct, 2010 @ 1:12pm 
ultra brutál freestyl... ahogy tompo mondaná.:taps taps..XD
13 Oct, 2010 @ 11:05am 
fasza XD
13 Oct, 2010 @ 9:39am 
: A S D : A S D :DDDDDD n8 :D:D
13 Oct, 2010 @ 9:30am 
jóóóhh aha...Na itt vagyok vég szóóra pedig elmult már 6 óra jöjjön egy kis móka.. gyujtsunk rá egy dzsóra..:D mert ezt meg kell tennem szemtől szemben és a fekete piacon joynt-ot kell vennem! :D:D
12 Oct, 2010 @ 10:54am 
espirite ide is írhatna 1 freestyl-t XD faszányosan nyomja az ipart..
12 Oct, 2010 @ 10:45am 
JA és elég jó a játék statisztika XD
12 Oct, 2010 @ 10:45am 
elég sokan vagyunk már..XD
10 Oct, 2010 @ 2:44am 
azért érzed Player of the week :P:P:P:P:P:P:P
6 Oct, 2010 @ 7:34am 
jaja én is LLÁJKOLOM :)
5 Oct, 2010 @ 6:41am 
mayer msn en az a link nagyon bejön :D:D :$
5 Oct, 2010 @ 6:07am 
hát igen ebbe a közöségbe még sokan fognak csatizni XD
27 Sep, 2010 @ 12:23pm 
IKSZ DÍÍ..
27 Sep, 2010 @ 12:12pm 
asdasd ez adja:D lájkolom (Y)
:D
27 Sep, 2010 @ 11:23am 
XDXDXD SOK EMBER FOG CSATLAKOZNI XDXDXD
(pl.:tompo)