Mr. Tweedy
:tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer:
:tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer::tl2engineer:
Currently Offline
Completionist Showcase
Favorite Game
2,026
Hours played
75
Achievements
Screenshot Showcase
The Elder Scrolls V: Skyrim
69 4 2
Game Collector
Recent Activity
3.1 hrs on record
last played on 21 Jun
27 hrs on record
last played on 21 Jun
0.1 hrs on record
last played on 20 Jun
13 Nov, 2025 @ 7:54pm 
+rep хороший чел 🫰
12 Dec, 2015 @ 3:03pm 
Привет! Рад знакомству! :possession:
17 Nov, 2015 @ 12:37am 
+rep Bro,Brother,♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥=)
23 Oct, 2015 @ 6:46pm 
Есть значит два стула. На одном пожиратель миров точеный, на другом - скелетрон дроченый. На какой сам сядешь, а на какой гида посадишь?
6 Oct, 2015 @ 7:51am 
baby ~
24 Apr, 2015 @ 12:11am 
:caster_happy:Have a good weekend:caster_happy: