Krot
Warsaw, Warszawa, Poland
Так эт ж было уже.
Так эт ж было уже.
Currently Offline
19 Jun @ 1:43am 
Як не любить тебе, Сахновщино!
Ніжних світань і прозорих криниць,
Червоних зірниць і пісень солов'їних
В рідних шумливих гаях.

Моя Батьківщино,
Моя Сахновщина,
Вкраїно, любов моя!
8 Jun @ 1:35am 
Слава Сибірській Республіці!
8 Jun @ 1:03am 
З днем незалежності Сибіру!
27 May @ 12:57am 
Человек в общем и целом довольно способный.
9 Apr @ 11:24am 
Человек в общем и целом довольно способный
8 Nov, 2025 @ 2:10am 
Окей спасибо ща поедем