designer
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Poland
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ𝙄 𝙙𝙤 𝙢𝙮 𝙗𝙪𝙨𝙞𝙣𝙚𝙨𝙨, 𝙙𝙖𝙢𝙣,
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ𝙮𝙤𝙪 𝙬𝙤𝙧𝙧𝙞𝙚𝙙 ‘𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙗𝙞𝙩𝙘𝙝𝙚𝙨, 𝙢𝙖𝙣
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ𝙄 𝙙𝙤 𝙢𝙮 𝙗𝙪𝙨𝙞𝙣𝙚𝙨𝙨, 𝙙𝙖𝙢𝙣,
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ𝙮𝙤𝙪 𝙬𝙤𝙧𝙧𝙞𝙚𝙙 ‘𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙗𝙞𝙩𝙘𝙝𝙚𝙨, 𝙢𝙖𝙣
Currently Offline
Favorite Group
4
Members
0
In-Game
0
Online
0
In Chat
᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌ ᠌᠌ ᠌
Najpopularniejszy jest Power be z biedronki ciemna butelka nie widać co w środku ja dawałem 200ml denaturatu odlewaM trochę i wlewam do Power be smak zabija dyktat ma dużo cukru w sobie co się przydaje jak się mieszka na ulicy kilka lat temu miałem 13 dniowy ciąg bo coś w głowie mi sie pomieszalo

ja wjebana jestem w clony jem po 2-3 dziennie bo jak zapomne to padaka.
dostaje ataku i tyle ztego.Nie czuje już żadnego działania tylko padaczka mnie nie łapie
Serio 3eba uważać z klonami "atak klonów" 😉 :-D
pozdro

A w żyłe to 3eba rozkruszyć i zagotować ze spirytusem potem przefiltrować i można w kanał

Tylko szczypie i pali żyły ale odjazd jest fajny :cool:

Dzisiaj mi sie trafila 80tka oxycontinu.. pierwsze co to do apteki po sprzet i jeblem 2 strzaly po kablach, jedno 20mg nosem. ♥♥♥♥♥ kocham to, juz wiem na co teraz przeznacze swoje zaskorniaki.

ja pierdole ale sie wkurwilem, nie ma tego zajebanego Oxycontinu w calym kraju i musialem najpierw wykupic Oxydolor ktory chujowo robi a teraz nawet oxydoloru nie bylo i nie dalo rady zamowic to jakis Reltebon JEBANY W DUPE ♥♥♥♥♥ JEGO PIERDOLONA MAC zdejmuje ta otoczke zielona ale potem jak gryze to robi sie ♥♥♥♥♥♥ glutowate scierwo kurewskie skurwione gowno ktore obkleja cale zeby i po prostu najzwyczajniej nie dziala, no ♥♥♥♥♥ wrzucam 80mg a normalnie 40mg oxycontinu mnie robi i nic nie czuje, NIC ♥♥♥♥♥ jebana pustka
ale sie wkurwilem no ♥♥♥♥♥ kolejna paka oxow jakichs krzywych chujowych spierdolonych
biore doustnie nie wale I.V ale i tak to jest jakies niedojebane no ♥♥♥♥♥ nie rozumiem tego
Recent Activity
0.6 hrs on record
last played on 16 Jun
21 hrs on record
last played on 15 Jun
138 hrs on record
last played on 22 May
20 Mar @ 12:49am 
wpusc na grupe interwebz bo mam tam 3 konta inne dzieki
20 Oct, 2025 @ 2:43pm 
chłop mi przyszedł do domu niby spisać licznik a dzień później dostałem od niego telefon, że mam bombe w bojlerze
9 Aug, 2025 @ 3:47am 
😇😡
8 Jun, 2025 @ 11:46am 
brat oglonda tubson_szoty i nieuczesanom w golfie
22 Apr, 2025 @ 7:50am 
czarna druzyna, a ja jednak wole biala tak tbh
20 Apr, 2025 @ 4:36am 
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣀⣀⣠⣤⣤⣀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣤⣶⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣀⣤⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣴⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀
⠀⠀⠀⠀⢀⣀⢾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠛⢋⣭⡍⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀
⠀⢀⣴⣶⣶⣝⢷⡝⢿⣿⣿⣿⠿⠛⠉⠀⠀⣰⣿⣿⢣⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇
⢀⣾⣿⣿⣿⣿⣧⠻⡌⠿⠋⠁⠀⠀⠀⠀⢰⣿⣿⡏⣸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿
⣼⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⢿⠇⢻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟
⠙⢹⣿⣿⣿⠿⠋⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⢿⣿⣿⡿⠟⠁
⠀⠀⠉⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀