Comments
24 Dec, 2019 @ 4:51am 
˛*.。˛*˛.*☆҉ *.˛★ ˛*.。˛* ˛. *☆҉ *. ˛*.。˛* ˛. *☆҉
°*_██_*.。*/.*˛\ .˛* .˛。.˛.*.★**★ 。* . *☆҉
˛. (´• ̮•)*.. .*/♫.♫\*˛. * ˛_Π_____.♥*.*☆҉ ˛**. ˛*.。˛. *☆҉
.°( . • .) °../• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛*.。˛* ˛. *☆҉
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬*˚*. ˛*.。˛* ˛. *☆
¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯` ´¯˜"*°´¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°°*"˜¯`´¯˜"*°
•*´❄`*•.¸.•*´❄`*•.¸.•*´❄`*•.¸.•*´❄`*•.¸.•*´❄`*•.¸.•*´❄`*•.
:2015holly: :2015holly: Merry Christmas :2015holly: :2015holly:
25 Aug, 2018 @ 7:17am 
:2016villain::2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal::2016villain:
:2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::pinkheart::2015coal::pinkheart::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal:
:2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal:
:2015coal::2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal::2015coal:
:2015coal::2015coal::2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal::2015coal::2015coal:
:2016villain::2015coal::2015coal::2015coal::2015coal::pinkheart::2015coal::2015coal::2015coal::2015coal::2016villain:
:whiterose:Wish you a nice and relaxed weekend :whiterose:
24 Dec, 2016 @ 4:19am 
〃´`)
  ,·´ ¸,·´`)
 (¸,·´ (¸*♥Merry Christmas &
          Happy New Year ♥〃´`)
                    ,·´ ¸,·´`)
                   (¸,·´ (¸*
27 Dec, 2015 @ 7:25am 
* .  * .' * *  '*   *
*  . '  +:..:+   '  '  *
.   *  ☆☆☆ *   .
  *  ' +:...+....:+  *
'    ' ☆☆☆☆☆   * '  
 * * ' +:...:+@+:...:+    '  *
* .  .☆☆☆☆☆☆☆ * ' * .
  .  +:..:+&+:...:+:...:+
 * . ☆☆☆☆☆☆☆☆☆ * '   *
' .  +:...:+♡+:...:+§+:..:+
. * ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆  ' *
  .+:..:+♡+:..:+@+:..:+♡+:..:+
 .     . ▨   ' ' *     *
   . *      .   .  '
  ,·´ ¸,·´`)
 (¸,·´ (¸*ℳerry ℭhristmas & ℋappy 2016~!*) <3
25 Dec, 2015 @ 3:53am 
* .  * .' * *  '*   *
*  . '  +:..:+   '  '  *
.   *  ☆☆☆ *   .
  *  ' +:...+....:+  *
'    ' ☆☆☆☆☆   * '  
 * * ' +:...:+@+:...:+    '  *
* .  .☆☆☆☆☆☆☆ * ' * .
  .  +:..:+&+:...:+:...:+
 * . ☆☆☆☆☆☆☆☆☆ * '   *
' .  +:...:+♡+:...:+§+:..:+
. * ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆  ' *
  .+:..:+♡+:..:+@+:..:+♡+:..:+
 .     . ▨   ' ' *     *
   . *      .   .  '
  ,·´ ¸,·´`)
 (¸,·´ (¸*ℳerry ℭhristmas & ℋappy 2016~!*)
24 Dec, 2015 @ 3:22pm 
Merry christmas Mach :D
24 Dec, 2015 @ 1:46am 
----//---------██████
\\--\/--//----- ██████
-\\-▌-//--██████████
--\\▌//----(▓)-------------(▓)
---\▌/----(▓)----◒►◒---(▓)
----▌------(▓)---- = ----(▓)
----▌----------(▓)----(▓)
----▌-----(▓)----- ✺ -----(▓)
----▌--(▓)-------- ✺ --------(▓)
----▌-(▓)--------- ✺ ---------(▓)
----▌-(▓)--------- ✺ ---------(▓)
----▌--(▓)-------- ✺ --------(▓)
------------(▓)(▓)(▓)(▓)(▓) ℋαҏҏᎽ ℋℴℓįďαɤş αηď ℳℯŗŗɣ ℭℎჩìȿtᶆαs
22 Dec, 2015 @ 9:57am 
Eyy wassup ♥♥♥♥♥♥, it's that time of the year again.

Tak když jsou ty svátky tak nebudu psát takový ty klišé píčoviny co se píšou v SMSkách nebo papírovejch přáníčkách. Nechci po tobě nic víc než si jen užít pár dnů volna od fachy/školy, aby sis natáhl nohy a cpal se cukrovím. Pod stromeček stejnak většinou víš co dostaneš, nebo nedostaneš vůbec nic. Hlavně buď v chillu a nejen na svátky, ale i po celej zbytek života buď chill bruh. Na předsevzetí se vyser, stejnak je nedodržíš. To je asi tak vše so merry kurisumasu and happy neues jahr, shalom hanukkah and whatever.

ᗰᕮᖇᖇY ᑕᕼᖇIᔕTᗰᗩᔕ
31 Dec, 2014 @ 9:35am 
♪ღ♪*•.¸¸¸.•*¨(¯`’•.¸(♥)¸.• ’´¯)¨*•.¸¸¸.•*•♪ღ♪•**•.♪ღ♪*•.¸¸¸.•*¨
░H░A░P░P░Y░░░N░E░W░░Y░E░A░ R░░2015░░
♪ღ♪*•.¸¸¸.•*¨¨*•.¸¸¸.•*•♪ღ ♪¸.•*¨¨*•.¸¸¸.•*•♪ღ♪•♪ღ♪*•.¸¸¸.•*¨
29 Dec, 2014 @ 1:07pm 
gibd glok is gut m8 i r8 8/8 would R8 8/8 aga8
25 Dec, 2014 @ 5:06am 

‵⁀) ✫ ✫ ✫.
`⋎´✫¸.•°*”˜˜”*°•✫
..✫¸.•°*”˜˜”*°•.✫
/ღ˚ •。* ♥♥ ˚ ˚✰˚ ˛★* 。 ღ˛° 。* °♥ ˚ • ★ *˚ .ღ 。
/▌*˛˚ ░M░E░R░R░Y░C░H░R░I░S░T░M░A░S░˚✰* ★
/ \ ˚. ★ *˛ ˚♥♥* ✰。˚ ˚ღ。* ˛˚ ♥♥ 。✰˚* ˚ ★ღ ˚ 。✰ •* ˚ ♥♥" ✰
23 Dec, 2014 @ 12:04pm 
Helé, tak píšou to všicí, tak proč bych taky nemohl. Přeju ti krásný prožití Vánočních svátků a ať pod stromeček dostaneš basu plzně nebo alespoň nějaký super smažby na PCčko. A na Novej Rok ti přeju několikanásobný vidění a žádnou rachejtli v prdeli :)
18 Dec, 2014 @ 3:49pm 
☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞
░░★░░░░░█▄░▄█ █▀▀ █▀█ █▀█ █░█ ░░★░░░░░░
░░░░░★░░█░▀░█ █▀▀ ██▀ ██▀ ▀█▀ ░░░░░★░░░
░░★░░░░░▀░░░▀ ▀▀▀ ▀░▀ ▀░▀ ░▀░ ░░★░░░░░░
░░█▀▀ █░█ █▀█ █ █▀▀ ▀█▀ █▄░▄█ █▀█ █▀▀░░░░
░░█░░ █▀█ ██▀ █ ▀▀█ ░█░ █░▀░█ █▀█ ▀▀█░░░░
░░▀▀▀ ▀░▀ ▀░▀ ▀ ▀▀▀ ░▀░ ▀░░░▀ ▀░▀ ▀▀▀░░░░
☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞☜♥☞
18 Dec, 2014 @ 11:57am 
----//---------██████
\\--\/--//-----██████
-\\-▌-//--██████████
--\\▌//----(▓)-----------(▓)
---\▌/----(▓)---◒►◒-----(▓)
----▌------(▓)---- = ----(▓)
----▌----------(▓)----(▓)
----▌-----(▓)----- ✺ -----(▓)
----▌--(▓)-------- ✺ --------(▓)
----▌-(▓)--------- ✺ ---------(▓)
----▌-(▓)--------- ✺ ---------(▓)
----▌--(▓)-------- ✺ --------(▓)
------------(▓)(▓)(▓)(▓)(▓) Přeju ti krásné prožiti Vánoc :D
3 Aug, 2014 @ 1:56am 
+1 rep, nice, fair and quick, recommended :)
30 Jul, 2014 @ 8:31am 
+rep
29 Jul, 2014 @ 2:10am 
awesome guy!
he gave me ♥♥♥♥♥♥♥♥♥ +rep
29 Jul, 2014 @ 2:02am 
For selling item on market k dude.:rfacepalm:
29 Jul, 2014 @ 2:01am 
-rep
28 Jul, 2014 @ 7:33am 
+rep good and fast trader
28 Jul, 2014 @ 5:45am 
+rep
7 Apr, 2014 @ 9:56am 
PŘEDPOKLÁDÁM ŽE TEDA NECHCEŠ SKAMOVAT FAKJU
4 Mar, 2014 @ 4:54am 
+rep thx for the trade <3
24 Feb, 2014 @ 7:53am 
já tebe taky lásko :cgrazz:
24 Feb, 2014 @ 5:41am 
To já tebe ne :rrazz::trazz:
23 Feb, 2014 @ 5:15pm 
mam tě rád :rshocked:
1 Jan, 2014 @ 6:20am 
+rep, vyměnil mi kartičku <3
25 Dec, 2013 @ 10:37am 
pěkný vánoce příštího roku!
24 Dec, 2013 @ 2:10am 
* _██_*。*. / \ .˛* .˛.*.★* *★ 。*
˛. (´• ̮•)*˛°* /.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬
¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯` ´¯˜"*°´¯˜"*°••°*"˜¯ Veselé Vánoce :*
23 Dec, 2013 @ 7:29am 
Díky :heart: A tobě taky šecko nejlepší. :)
23 Dec, 2013 @ 7:28am 
pěkné vánoce a šťastný nový rok fíku :D
8 Dec, 2013 @ 10:54pm 
+rep, nice trader.
6 Nov, 2013 @ 12:37pm 
urážlivej jak dawe,dawe rep +
30 Sep, 2013 @ 9:05am 
+rep, fast and nice trader
30 Aug, 2013 @ 3:24am 
+ rep
27 Aug, 2013 @ 10:09am 
+rep!
23 Aug, 2013 @ 11:44am 
+ rep good,polite and fast trader :)
22 Aug, 2013 @ 11:22am 
+ rep GOOD TRADER
9 Aug, 2013 @ 4:03am 
Seš dobrej kámoš :)
22 May, 2013 @ 11:17am 
:D Ale i tak
22 May, 2013 @ 10:50am 
Ale to nemuselo bejt narozky už jsem měl :D
22 May, 2013 @ 10:49am 
Thx I <3 U. :))
22 May, 2013 @ 9:52am 
We wish a rododendron, we wish you a rododendron, we wish you a rododendron and a happy new piča.
24 Jan, 2013 @ 9:59am 
Přesně mě to od něj taky 5x přišlo a hned po prvé mě bylo jasné že byl hacknut.. :)
22 Jan, 2013 @ 5:50am 
I´m sorry to all whom I send any link i was hijacked, but now i have my account back.
THANKS YOU STEAM SUPPORT FOR HELP. :)
22 Jan, 2013 @ 5:39am 
Jojo... sorry už to support vyřešil úšet mám back a sorry všem co ten sr** kdo mi to ukradl napsal. :)
18 Jan, 2013 @ 12:08pm 
tvoje*
18 Jan, 2013 @ 12:07pm 
Nerad ti kazím tvoke zapálení Zwejra! ale Macha zahackovali :)
18 Jan, 2013 @ 12:06pm 
JAK NEKDO MUZE BEJT TAKHLE BLBEJ? :D:D
18 Jan, 2013 @ 12:06pm 
和Mach苔 STEAM will give you 1 FREE game to add to your account just visit: www.steamgold.my3gb.com

DI S TIM DOPRDELE!