Comments
1 Apr @ 11:20am 
pl in mata
27 Dec, 2025 @ 12:08pm 
+ rep totální zabiják
29 Nov, 2025 @ 6:28pm 
Gypsy
30 Jan, 2010 @ 9:31am 
njn nebezbecnej zabijak co umi snad strilet hlavy i nozem :)
12 Jan, 2010 @ 11:35am 
Bezva hrác na CS, a jeste lepsí na pokec :-)
29 Oct, 2009 @ 9:47am 
Tak bejku kdy to zas rozsekáme? Mam chut na killy
8 Oct, 2009 @ 11:54am 
uz sem zatopil a ty nikde :)
2 Oct, 2009 @ 12:20pm 
Nekoukej a porádne zatop do kotle!!!!!