웃P4yton_Gendron
they say slovak why?
United States Virgin Islands
GRIEF AND TROLL all game dont be mad
MONEY TWERK:steamthis::Archvile:
this song was already turnt but here's a BELL:poemg: 𐃷˙
GRIEF AND TROLL all game dont be mad
MONEY TWERK:steamthis::Archvile:
this song was already turnt but here's a BELL:poemg: 𐃷˙
Currently Offline
Recent Activity
1,648 hrs on record
last played on 24 Jun
2.4 hrs on record
last played on 21 Jun
38 hrs on record
last played on 21 Jun
good player^^
Nolan Trade Banned
17 Jun @ 3:22pm 
heyya
19 Apr @ 11:48am 
Kedves Atilla önért lennék meleg
19 Apr @ 11:47am 
Szűz voltam , vagyok , leszek
19 Apr @ 11:42am 
szia kodiak én matyi vagyok, 12 éves, szolnokon lakom. minden álmom az volt hogy egyszer a honvédba játszhassak de nem volt elég jó számitógépes specifikációm a csgo global offensive játék futtatásához. most keményen dolgoztam a gyapotföldeken és összejött egy erős gamer pc pentium 1,6ghz van a masinában meg 3gb ram és hibátlan 30fps-el fut a csgo, mivel az emberi szem úgysem lát többet. így hát e csodálatos stream keretei között szeretném nagy medve testedtől megkérdezni, hogy ha neked is esedékes lenne, nem baszhaznám meg a jó büdös kurva anyádat suttogva miközben a feleséged alszik?
12 Apr @ 9:46am 
old meg magad