Comments
19 Oct, 2016 @ 1:31pm 
+rep nice trader
2 Apr, 2016 @ 11:32am 
+rep good trader
19 Nov, 2015 @ 1:06pm 
+rep Nice guy :)
14 Nov, 2015 @ 12:52pm 
+rep nice offers
14 Nov, 2015 @ 6:24am 
+rep
1 Nov, 2015 @ 12:01pm 
+rep [h1] nice trader [/h1]
20 Aug, 2014 @ 12:11pm 
+Rep, good trader, patient and polite
31 Jan, 2013 @ 9:19am 
+rep awesome trader! :D
28 Jan, 2013 @ 7:14am 
+Rep Fun to trade with
25 Jan, 2013 @ 5:32am 
+rep
23 Jan, 2013 @ 6:00am 
+rep, good trader
14 Jan, 2013 @ 8:03am 
Rep, PRO TRADER TY :D kossz
9 Dec, 2012 @ 3:56am 
OMG kár hogy nem maradtál tegnap :D Majd jutasd eszembe ,hogy elmondjam mivolt :D
3 Jul, 2011 @ 7:48am 
Mit nyertél vezelin??
3 Jul, 2011 @ 7:46am 
Meg a sapkád gyerel!xd