Po prostu Sebek
Sebastian <3
California, United States
"Mów mi Gino, albo Dżino jak wolisz
Nie mam trampek Valentino, ale nowe klapki z Japonii"

Pozdrowionka :cozybethesda:
"Mów mi Gino, albo Dżino jak wolisz
Nie mam trampek Valentino, ale nowe klapki z Japonii"

Pozdrowionka :cozybethesda:
Currently Offline
22 Jun @ 7:07am 
hej
mam szybkie pytanko
napisz jak bedziesz online
12 Apr, 2021 @ 2:44am 
<(- TRASH BOT 24/7 -)> (SEND ME TRASH ITEMS)
7 Sep, 2019 @ 7:47am 
kotku ladnie grasz
6 Aug, 2019 @ 11:53am 
+rep poprostu kox
+rep
13 Apr, 2019 @ 11:05am 
beka z cb takie wh że chuj