doppi
Jamaica
Boli me glava, spava mi se rano je
i moram da šljakam i danas,
kako je Niš?
je l bilo slavlja, šta li smo slavili svi
gde si glavio s kim, šta si radio ti?


Jer stanje je zajebano u privatnom sektoru,
juče nisam izd'o račun u civilu spektoru,
preti, će piše kazne, pominje neke cifre,
igra se sa mojim parama a meni nije do igre.
Boli me glava, spava mi se rano je
i moram da šljakam i danas,
kako je Niš?
je l bilo slavlja, šta li smo slavili svi
gde si glavio s kim, šta si radio ti?


Jer stanje je zajebano u privatnom sektoru,
juče nisam izd'o račun u civilu spektoru,
preti, će piše kazne, pominje neke cifre,
igra se sa mojim parama a meni nije do igre.
Currently Offline
Recent Activity
204 hrs on record
last played on 5 Jun
1,248 hrs on record
last played on 22 May
924 hrs on record
last played on 22 Mar
28 Feb @ 9:53am 
cheating piece of ♥♥♥♥ go ♥♥♥ you garbage
13 Oct, 2025 @ 6:15pm 
WALLHACK!
21 Aug, 2025 @ 2:49pm 
and still bottom fragger
21 Aug, 2025 @ 2:49pm 
-human baiting his team
21 Aug, 2025 @ 8:13am 
-rep trolling bot
26 Jun, 2025 @ 2:49pm 
-rep wallhack dog