Comments
33 minutes ago 
Can you sign me My DRILLA <3
1 hour ago 
omg bymas big fanpls ad me
2 hours ago 
Can you sign my profile plsss
4 hours ago 
pls sign🤟
+rep can you sign
22 hours ago 
sign pls
23 Jun @ 9:07am 
sign pls bro
23 Jun @ 8:20am 
sign pls ı love u
23 Jun @ 3:45am 
sign pls
22 Jun @ 11:59pm 
Could you give me your autograph? I’m a devoted fan, and I hope you’ll continue to shine in your future matches!
22 Jun @ 1:18pm 
sign pls
22 Jun @ 8:18am 
I hope you have more successful days on stage. Could you please leave a signature on my profile?
22 Jun @ 7:03am 
sign plz legend
21 Jun @ 4:20pm 
hii can you sign ?
21 Jun @ 1:16pm 
sign my profile plz
21 Jun @ 5:38am 
sign?
20 Jun @ 10:58pm 
ey can u sign my profile pls :)
20 Jun @ 6:25pm 
sign profile please
20 Jun @ 3:08pm 
can you sign pls
20 Jun @ 2:29pm 
can you sign my profile bymas please
20 Jun @ 5:44am 
I love you bymas
20 Jun @ 4:32am 
GOAT can you sign me pls :>>
19 Jun @ 6:47pm 
Labas, drauge. Labai norėčiau atsiprašyti už nekokybišką žaidimą ir jo trukdymą, bei gadinimą. Būtų labai malonu jeigu priimtumėte mano atsiprašymą. Prie viso to pridedu bulvių plokštainio receptą, jog numalšintum sukilusį pyktį ant manes. :)

RECEPTAS
Ingredientai:
Bulvės– 3-3,5 kg (neskustų);
Svogūnas - 1 didelis;
Pienas – 250-300 ml;
Kiaušiniai– 2 vienetai;
Druska, malti juodieji pipira
Augalinis aliejus

Bulves nuskutame, nuplauname ir sutarkuojame. Jeigu tarkiai gavosi per daug vandeningi, nuspaudžiame nereikalingą skystį per marlę. Svogūną sutarkuojame, dedame į bulvių tarkius ir išmaišome. Pieną užviriname ir nuplikome juo bulves. Turi gautis gana skysta masė. Įmušame kiaušinius, beriame druską, pipirus ir viską gerai išmaišome. Skardą išklojame kepimo popieriumi, ištepame jį aliejumi ir supilame tarkius. Bulvių plokštainis kepamas apie 1 valandą 40 midučių vidutinio karštumo orkaitėje.
19 Jun @ 5:44pm 
can you sign pls:luv:
19 Jun @ 2:15pm 
+rep can you sign
19 Jun @ 10:43am 
+REP signed by Ksharp
19 Jun @ 7:48am 
sign pls ^^
19 Jun @ 5:34am 
sign pls ^^
19 Jun @ 5:01am 
Please give me your Steam signature, and congratulations on having your own sticker in 2026 Even though the road ahead is uncertain, I hope you can have a steady performance in your career. Keep it up!<3
18 Jun @ 1:24pm 
sign my profile pls:steamhappy:
18 Jun @ 7:45am 
Can you sign my profile thank you very much sir
17 Jun @ 3:07pm 
sign pls:marijaonlooker:
17 Jun @ 7:11am 
GOATTT SIGN PLS
17 Jun @ 1:29am 
sign xx
17 Jun @ 1:22am 
+rep sign <3
17 Jun @ 12:38am 
Can you sign my comments please
16 Jun @ 2:07pm 
Can you sign my profile pls🙏
16 Jun @ 11:19am 
can u sign me,legend
16 Jun @ 9:52am 
Sign pls
16 Jun @ 6:01am 
sign pls i fan monte
15 Jun @ 6:27pm 
sign pls

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣤⣶⣶⣶⣶⣶⣤⣄⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣴⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄⡀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⣠⣴⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣮⣵⣄⠀⠀⠀
⠀⠀⢾⣻⣿⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢿⣿⣿⡀⠀
⠀⠸⣽⣻⠃⣿⡿⠋⣉⠛⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣏⡟⠉⡉⢻⣿⡌⣿⣳⡥⠀
⠀⢜⣳⡟⢸⣿⣷⣄⣠⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣧⣤⣠⣼⣿⣇⢸⢧⢣⠀
⠀⠨⢳⠇⣸⣿⣿⢿⣿⣿⣿⣿⡿⠿⠿⠿⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠀⡟⢆⠀
⠀⠀⠈⠀⣾⣿⣿⣼⣿⣿⣿⣿⡀⠀⠀⠀⠀⣿⣿⣿⣿⣿⣽⣿⣿⠐⠈⠀⠀
⠀⢀⣀⣼⣷⣭⣛⣯⡝⠿⢿⣛⣋⣤⣤⣀⣉⣛⣻⡿⢟⣵⣟⣯⣶⣿⣄⡀⠀
⣴⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⣶⣶⣶⣾⣶⣶⣴⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢿⣿⣿⣧
⣿⣿⣿⠿⢿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠿⣿⡿
15 Jun @ 4:59pm 
sign pls my man <3
15 Jun @ 2:54pm 
ar galite pasirašyti :3
15 Jun @ 2:36pm 
Sign pls:luv:
15 Jun @ 12:19pm 
Bymai Pipirai davai parasiuka +
sign pls daddy<3
15 Jun @ 5:35am 
sign?
15 Jun @ 3:33am 
sign me pls
15 Jun @ 3:31am 
This comment is awaiting analysis by our automated content check system. It will be temporarily hidden until we verify that it does not contain harmful content (e.g. links to websites that attempt to steal information).
14 Jun @ 6:40pm 
Sign my profile pls <3 GOATY :AviciiPixelHeart: