No one has rated this review as helpful yet
Recommended
42.3 hrs last two weeks / 42.3 hrs on record (41.1 hrs at review time)
Posted: 25 Jun @ 8:57am

Ну що тут скажеш, дійсно неймовірна гра.
Перша частина сподобалась, але не так, та і певні моменти там уже застарілі навіть у рімейку.
Але в другій круто все. Сюжет, графіка, геймплей... Ніби і ідея проста, типу ненависть породжує ненависть, але історія дійсно круто розказана, і пройшовши гру у голові маєш купу питань, як після прочитання дійсно кльової книжки.
Всі персонажі гарно прописані, і хоча є ці "лезбійські приколи", котрі спершу мене трохи "лякали" - вони вплетені доволі органічно і не "сверблять очі".
Ну а Джоела реально шкода, навіть не згадаю персонажа гри, історія котрого так би мене зачепила. Коротче скільки б ця гра не коштувала, вона вартує кожної гривні. Шкода, що нема локалізації, а українізатор тільки тестовий і такий собі, але що ж поробиш=)
Was this review helpful? Yes No Funny Award