Comments
24 Dec, 2013 @ 9:45am 
+ rep
24 Nov, 2013 @ 5:01pm 
+ rep good trader
7 Nov, 2013 @ 7:34am 
+rep fast trader
6 Aug, 2012 @ 12:18am 
i like your style with snipe
15 Jun, 2012 @ 1:58pm 
Hey Guys!!! I give an account to borrow my friend - Artist _Scope. Now I only play on xbox 360. He liked to play with you)

Yours, poz.Boxer
26 May, 2012 @ 6:16am 
Nice player mw2;)
26 May, 2012 @ 3:32am 
:) bro
25 May, 2012 @ 3:34pm 
good luck mate, have fun :)
25 May, 2012 @ 9:23am 
Guys, soon I'll go on and on xbox pc will rarely play in mw
6 Apr, 2012 @ 1:18am 
dude ur fcking pro nice trick shots and 3 60 i loved playing with you;):)
4 Apr, 2012 @ 1:49pm 
dude you rock love playing u;))))
29 Mar, 2012 @ 9:29am 
hi mate, pro player :)
28 Mar, 2012 @ 12:24am 
Good player here !
26 Mar, 2012 @ 12:10pm 
Nice skills keep it up! :D
24 Mar, 2012 @ 5:22am 
n1 sniper hacker or pro?;)
7 Feb, 2012 @ 4:38am 
Да парень хорошо играет на квиках,проиграл ему,парень норм)
2 Feb, 2012 @ 9:33am 
Ахах,два пидора гоу кв 2 на мв3!если согласен добавь,гандон!
2 Feb, 2012 @ 9:04am 
КТО НА СТЕНЕ ПИСАЛ НЕГАТИВ КОМЕНТ ТОТ ЛОХ ДАН КОНЧЕНЫ ШЕСТЕРКА ЖОПОЛИЗ
26 Jan, 2012 @ 7:30am 
Горжусь таким другом!