STEAM GROUP
Warszawa Płonie WP-wawa
STEAM GROUP
Warszawa Płonie WP-wawa
0
IN-GAME
1
ONLINE
Founded
26 August, 2011
Location
Poland 
92 Comments
29 Sep, 2025 @ 2:57pm 
pozdrawiam wszystkich polaków
17 Sep, 2024 @ 3:51pm 
ktoś tu jeszcze żyje? udało mi się już przejść przez szafę
31 Dec, 2012 @ 8:22am 
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZY CIAPEK Z WGM :D
2 Oct, 2012 @ 2:22pm 
narazie browarka otworzyłem xD
1 Oct, 2012 @ 2:03am 
To rozpocznij
30 Sep, 2012 @ 9:09am 
Nie rozpoczęto jeszcze żadnej dyskusji w tej grupie.
30 Aug, 2012 @ 3:42am 
"he?" - cytuje wonsza
30 Aug, 2012 @ 2:55am 
Teleport Norka 2011 :D
29 Aug, 2012 @ 1:36pm 
Ja kiedys z teofilem potrzebowalem :D, aby trafic na melanz lagowy ale ojciec laga uratowal sytuacje :D... A mapka jest w windzie u teofila w bloku :P jesli jeszcze wynajmuje.. Mapka dla tych co nie wiedza jak trafic na melanz :D... A co do szafy to wiadomo o co chodzi nie wonszu ?:P
29 Aug, 2012 @ 10:42am 
he?
29 Aug, 2012 @ 10:41am 
kto potrzebuje mape?
29 Aug, 2012 @ 3:34am 
jaka szafa ?? stary Laga niech mape rysuje xD
28 Aug, 2012 @ 2:28pm 
Ciekawe czy bedzie szafa :P
28 Aug, 2012 @ 10:20am 
dobrze że nie 'lag płonie'
27 Aug, 2012 @ 10:08am 
P(L)A(G)RTY
27 Aug, 2012 @ 3:00am 
Czekamy z niecierpliwością :D
25 Aug, 2012 @ 1:51pm 
LAG zapowiadal impreze pod tytulem PROJECT LAG
23 Jun, 2012 @ 2:39pm 
potrzebuję alko... GDZIE JEST LAG
9 Apr, 2012 @ 3:39am 
Z okazji że człowiek wytrzeźwiał na chwilę życzę wam Wesołego Dynganego :D
6 Jan, 2012 @ 12:30pm 
ach kurwen nawalilem dwa razy
6 Jan, 2012 @ 12:30pm 
Prawie doszło do spotkania z Bomblem niestety nawalilem bo pracowalem :( ale kolejne spotkania musza sie odbyc bez przeszkod :D musze tego dopilnować :)
31 Dec, 2011 @ 2:02am 
to jest nas 4 do familiady :D
31 Dec, 2011 @ 2:02am 
Szczęśliwego Nowego roku :D Idziemy w balet :D
17 Dec, 2011 @ 11:13am 
zgłaszam sie, dawaj jeszcze francisa
15 Dec, 2011 @ 3:26am 
Spoko jestem za xD:D
15 Dec, 2011 @ 2:58am 
Kto jest za tym bym nas zgłosił do familiady jako ekipe left 4 dead :D ?????
11 Dec, 2011 @ 1:04pm 
Hahaha rozpierducha ?:D xD ostroo;d
11 Dec, 2011 @ 9:34am 
Gdzie jest Ruda ??
11 Dec, 2011 @ 9:32am 
aaa zamulando :D kupilem dwa lfty 2 :D Jeden dla francisa nie dlugo widzimy sie na dwójce :D jaaaaak kuuurwa przestane pić :D Długi ale rozpierducha była w drodze na mecz Legii z cracovia :D 0:0 kurde jego mać :D
10 Dec, 2011 @ 12:43am 
aaa tego to tak znam ale nie znam ;p miałem go chwile w znajomych ale chuj mu w dupe ;)
9 Dec, 2011 @ 12:16am 
No w mofie byłem xD 1 dzien ;p
8 Dec, 2011 @ 5:53pm 
Kto to taki ? Ja z Ciapkiem damy sobie z nim rade :D :)
8 Dec, 2011 @ 10:55am 
Ruda my Cię uratujemy :D
7 Dec, 2011 @ 4:06pm 
Czemu CI sie życie zjebało?
7 Dec, 2011 @ 5:44am 
Jak to juz jestes ?? i milczysz ?? :D
6 Dec, 2011 @ 12:23pm 
No jak bedziesz sie do wawy wybierac to daj znac :D
6 Dec, 2011 @ 5:29am 
nr buta :D
5 Dec, 2011 @ 12:32pm 
Ty sobie numer wez odemnie :P
26 Nov, 2011 @ 3:42pm 
To ja tez bede musiał wtedy wpasc :D
26 Nov, 2011 @ 8:58am 
Idziemy w party :D Warszawka płonie trochę w innym składzie :D Ruda kiedy Ty do nas zawitasz ?? Zaproszenie juz masz :D
20 Nov, 2011 @ 5:52pm 
no bo on mówił :D mi jak zakładał ze to twoj plecak xD
20 Nov, 2011 @ 11:09am 
Francis ja chyba dopiero teraz przylukałem że avatar W-wka płonie to zdjęcie wnętrzności mojego plecaka :D
20 Nov, 2011 @ 11:04am 
Czekam na promocje lefta 2 i bede zapraszał :D
20 Nov, 2011 @ 3:02am 
No oczywiście ,że biedna ..... :(
19 Nov, 2011 @ 4:17am 
Biedna :(
18 Nov, 2011 @ 10:07am 
Tak tęsknie .... bardzooooooo .....Już mnie nikt nie zaprasza do gry .... :(
17 Nov, 2011 @ 1:58am 
a co tęsknisz za nim ?:D
17 Nov, 2011 @ 1:56am 
Francis mieszka obok Ciapka haha xD
16 Nov, 2011 @ 2:47pm 
I gdzie jest Francis .... ? ://
16 Nov, 2011 @ 2:45pm 
Francis w której częsci W-wy mieszka?