STEAM GROUP
[Ro]Vulcan Cs:S Vulcan Cs:S
STEAM GROUP
[Ro]Vulcan Cs:S Vulcan Cs:S
2
IN-GAME
6
ONLINE
Founded
27 December, 2010
Language
Romanian
Location
Romania 
24 Comments
9 Dec, 2015 @ 1:21am 
Mai este in viata Comunitatea VulcanCSS ?
11 Sep, 2015 @ 12:57pm 
nu mai e nimeni in viata pe aici aa?
4 Aug, 2015 @ 10:41am 
4 Aug, 2015 @ 10:39am 
Salut vulcana,vreau sa stiu daca mai functioneaza forumul si grupul si daca mai jucati counter strike source v34 sau pe steam,nu am vazut nici-un servar vulcanas.Eu va astept pe v34 cat si pe v84 ,inclusiv pe cs:go -> www.eliteroyal.ro <- va astept acolo :) Cel mai bun clan,va astept la o confruntare.



1 Nov, 2014 @ 1:43pm 
Votează pe 2 noiembrie și mobilizează-ți prietenii
pentru a alege viitorul președinte.
O campanie împotriva absenteismului la vot.

http://www.vinolavot.ro/

http://www.youtube.com/watch?v=FPe3jacD3oo
http://www.youtube.com/watch?v=9PlOnw2x2GU

Dreptul la vot este fundamental pentru ca soarta natiunii trebuie sa fie decisa de vointa majoritatii, nu de indiferenta sa. In 2014, Romania traieste nefericirea ca peste 60% dintre cetateni sa nu mai vrea sa voteze. Oare daca in momentele de cumpana ale istoriei noastre nici inaintasii nu se prezentau, unde am fi fost acum? Oare carei culturi i-am apartine acum? Un gand menit sa scuture constiintele si sa trezeasca atitudinea civica in noi toti.
17 Oct, 2014 @ 5:21pm 
Alegerile prezidentiale 2014 ! Acum ori niciodata !

La alegerile nationale pentru alegerea presedintelui Romaniei pot vota toti cetatenii romani cu drept de vot, care isi pot exercita acest drept la orice sectie de vot din tara sau din strainatate. Domiciliul nu conteaza. In sectia de votare, fiecare votant prezinta un act de identitate romanesc (care atesta cetatenia romana).

Singura REGULA OBLIGATORIE este ca fiecare roman din UE sa nu aibe buletinul expirat, iar cei din afara UE sa nu aiba pasaportul expirat !

Asa arata buletinul de vot :
https://www.dropbox.com/s/x1dlx14yf04bgev/vot2014.png?dl=0

Cristian Dan Diaconescu se afla pe pozitia 3.
14 Jan, 2014 @ 7:43am 
Mai traieste cineva in grupul asta? :)
4 Jul, 2013 @ 3:12am 
Am intrat si eu pe serveru vostru da nu ma lasa sa ma conectez
30 Jun, 2013 @ 10:48pm 
Nu trebuia sa va mutati pe steam,acum nici nu mai ai cu cine juca pe serverul asta,mai demult era plin
22 Apr, 2013 @ 11:33pm 
Ok atunci :)
Am vazut ca ati schimbat si site-ul, imi place ♥♥♥ arata .
22 Apr, 2013 @ 11:25pm 
de loc pufonel :)
22 Apr, 2013 @ 5:41am 
Salutare si bine v-am gasit si pe aici. Sper ca nu va deranjeaza ca am dat join grupului vostru.
20 Oct, 2012 @ 3:44pm 
ce s-a intamplat cu serverul ? :|
21 Jan, 2012 @ 6:12am 
82.79.134.98:27017 e si zombie care vreaa
2 Jan, 2012 @ 1:16am 
La multi
tuturor jucatorilor de pe vulcancss
31 Dec, 2011 @ 4:39pm 
La multi ani comunitatii Vulcan !
12 Nov, 2011 @ 4:59am 
vand 2 hdd seagate cheetah SCSI , 15500 rotatii , 146 gb , 16 mb buffer, ptr server .....pret 250 ron / buc
12 Oct, 2011 @ 11:43am 
mda bine zis , asa este :))
8 Oct, 2011 @ 10:34am 
salut salut
6 Jan, 2011 @ 11:09am 
:P
28 Dec, 2010 @ 12:38pm 
:)