STEAM GROUP
V-Czech Community V-C.C.
STEAM GROUP
V-Czech Community V-C.C.
1
IN-GAME
5
ONLINE
Founded
23 April, 2015
Language
Czech
Location
Czech Republic 
17 Comments
5 Mar, 2017 @ 12:15pm 
𝓜𝓙𝓢𝓢𝓙𝓝𝓖 was here:missing:
18 Dec, 2015 @ 1:05am 
Zdravím všechny :)

Pokud by se někdo chtěl dozvědět jak skákat určité místa ať už v normálkách nebo na kompeťácích tady má nějaké to video jak na to : https://www.youtube.com/watch?v=UzjVG-mRiZw

Přeji přijemnou zábavu a když vám pomůže budu určitě rád :)
9 Jun, 2015 @ 1:24am 
Neotravuj Milane plox... Že si tlustej jak prase víme i bez tvýho nicku :D
9 May, 2015 @ 4:50am 
a komu to cpes
29 Apr, 2015 @ 11:46am 
Chci jen všechny členy této skupiny upozornit, aby si NEpřidávali uživatele s těmito jmény, CAGE181 ( http://v1.steam.hlxgame.cc/id/Cage181 ) a SWear ( http://v1.steam.hlxgame.cc/profiles/76561198138949180 ). Psali o mně a o jiných lidech nesmyslné a nepravdivé komentáře. Prosím vyhněte se jim, nebo je rovnou nahlašte. Pokud by si vás přidali, tak je musíte pozorovat, protože jinak o vás začnou psát samé nesmysly, které vám zkazí náladu na pěkně dlouho. Kdyby se už tak stalo, tak si je ostraňte z přátel, blokněte si je a nahlašte je. To stačí. Jsou to přeci jenom malý děti co chtějí každého okrádat a zesměšňovat. Doufám že si to oni teď čtou, aby věděli, že se jim už nikdy nevyplatí něco takového psát. Můj zástupce jim dal BAN, tak buďte v klidu. Jeden má BAN na měsíc, a druhý trvale. Kdyby ještě někdy něco takového napsal (ten s tím banem na 1 měsíc), tak bude zabanován také trvale.
26 Apr, 2015 @ 9:44am 
¤starnards(cz)¤®
jak toje s týmem ? této...

Tým této skupiny byl vytvořen jen pro ty nejlepší hráče CS:GO. Zatím je v něm jeden člen, ale někdy bude uspořádán soukromý zápas, a vítěz se bude moc připojit. Členi tohoto týmu musí hrát vždy pohromadě, a kdyby někdo hodně často nechtěl hrát, tak by byl z týmu vyloučen. Kdyby se toto stalo, museli by jsme hledat náhradu. Ale to by bylo na hodně dlouho, proto časem v těch soukromých zapasech vybereme náhradníky, aby jsme vždy mohly hrát spolu.
26 Apr, 2015 @ 1:55am 
Takže trapná jo, už jsi napsal dost těchto komentářů. Myslím si že by tě měl VerrittinCZ vyhodit a zabanovat. A ještě něco, koukni se na jeho starý profil. Vytvořil Českou Komunitu a V-Czech Friends. V-Cyech Friends je stejná jako tahle a lidi, kterých tam bylo přes 1100 jsou spokojený. Takže radši čum než něco napíšeš!
25 Apr, 2015 @ 6:20pm 
at se stanu sponzorem a dam ti sem skin za 100eur taky ti tenhle ucet ukradnou ? :-D zati mdocela trapna skupina k nicemu no a sponzori jako k cemu do souteze das akrticky a kraviny za par centu tak na co mas sponzory co ti daj skiny za nekolik eur ktery bys mel rozdat mezi ty lidi pokud si je chces zaslouzit!
25 Apr, 2015 @ 2:43pm 
jak toje s týmem ? této skupiny ? když tak zatím nejsem v žádný
23 Apr, 2015 @ 7:10am 
Na ten tvůj původní profil ode mě přilítl report s tim že je to ukradenej účet. Když to takhle udělaj všichni, tak ti ho to asi nevrátí, ale alespoň z toho nebude mít nic ten žebrák co ti to podělal. Jinak btw, zajímalo by mě jak to udělal. Čistě z informativního hlediska. Protože nechápu jak se ti někdo může nakýblovat do kompa čistě jen přez tohle :hoji_angry:
23 Apr, 2015 @ 6:49am 
:tcry:
23 Apr, 2015 @ 6:36am 
A podpora nic nedělá, to je stejé jako s tím mím trade banem, někdo mi dá 2 itemy, pak mně nahlásí, a podpora mu pomůže a dá mi ban.
23 Apr, 2015 @ 6:35am 
Jen jsem si s ním povídal, pak se mi ukončil Steam, pak se mi odinstaloval Steam, restartoval se mi počítač a pak jsem se necelý dva dny nemohl spojit s ničím, co je spojeno se Steamem. Takže ani internet, tím myslím že jsem ani nemohl navštívit oficiální stránky, prostě nic. No, a vyřešil jsem to tak že jsem obnovil všechny programy tak, aby byly v původním stavu. No, a všechno se vyřešilo. Teda ne všechno, protože jsem přišel o spoustu cenných věcí a mých skupin, ale alespoň mohu mít druhý profil, což je pro mně asi to jedinné, co mně drží aby jsem vůbec používal Steam. Budu rád, když pozvete třeba 10 lidí z té původní mé skupiny, V-Czech Friends. Chtěl by jsem to tu mít jako tam.
23 Apr, 2015 @ 6:32am 
Všimnul jsem si, jako včera, že jsi ten účet přeměnil jméno... Ale jak jsi o něj mohl příjit???? Je Steam Guard který to chraní před hackerama
23 Apr, 2015 @ 6:31am 
Tak napiš na steam podporu :D
23 Apr, 2015 @ 6:29am 
Jak jsi mohl příjit o účet?:meatytears:
23 Apr, 2015 @ 6:28am 
Chtěl by jsem, aby tato skupina fungovala úplně stejně jako ta moje předchozí, V-Czech Friends.