STEAM GROUP
Stellaris Polska StellarisPL
STEAM GROUP
Stellaris Polska StellarisPL
3
IN-GAME
31
ONLINE
Founded
11 April, 2016
Language
Polish
Location
Poland 
142 Comments
16 Feb @ 12:19pm 
<:lh_lich:>
15 Feb @ 10:12pm 
hej aktywni gracze proszę dodawać na PW.
13 May, 2025 @ 12:32am 
witam żyje to jeszcze?
11 May, 2025 @ 3:28am 
Jest może jakaś polska grupa na Discord?
27 Feb, 2024 @ 12:54pm 
Szukam chętnych prosze dodawac.
22 Oct, 2023 @ 9:49am 
Gra ktoś jeszcze ?!
20 Nov, 2022 @ 9:06pm 
Jak uruchomic multi zeby pograc ze znajomym
5 Nov, 2022 @ 12:16pm 
szukam ludzi do gry DC RUTRA#1552.
jestem średnio zaawansowanym graczem jak coś.
17 Aug, 2022 @ 10:01am 
szukam ludzi do gry Stellaris DC Kejran#1503
4 Jun, 2022 @ 5:29am 
siema szukam ludzi do gry w stellaris
29 Nov, 2021 @ 9:46am 
Szukam ludzi do grania w Stellaris i nie tylko! Zapraszać DC Andrzej#0959
17 Oct, 2021 @ 4:36am 
Hej, szukam kogoś kto wytłumaczy mi gierke, kiedyś próbowałem lecz nie do końca mi wyszło.
18 Jul, 2021 @ 12:14pm 
Siema ja chetny na gierke

discord: paranoid schizophrenic#2796
8 Jun, 2021 @ 2:18am 
Stellaris szukam graczy


Tak jak w temacie, szukam ludzi do wspólnej gry w stellaris. Jeżeli macie wszystkie dlc możemy grać na oryginale. Jeżeli nie macie dlc lub samej gry to możemy grać na cracku. Chętnych zapraszam na discord. Sam jestem weteranem stellaris więc wypada znać gierkę.

PanGolonka#4017 lub tutaj podajcie swój discord.
6 Jun, 2021 @ 1:21am 
Witam, post ma za zadanie poinformowanie czytających o dostępności serwera Discord łączącego grupę aktywnych polskich graczy Stellaris.

W przypadku zainteresowania otwarcie zapraszamy do dołączenia.
Obecnie już od wielu miesięcy wspólnie pogrywamy w produkcję paradoxu, niejednokrotnie wiele razy w tygodniu jak i nawet kilka dni z rzędu. Jesteśmy już aktywną społecznością oraz chętnie poszerzymy swoje grono o nowych członków, zarówno początkujących jak i weteranów Stellaris.


Po dodatkowe informacje odsyłam do tematu " Stellaris - Discord-Multiplayer - Aktywne Zgrupowanie"

Wolisz bez czytania? Zapraszamy z poniższego linka. Do usłyszenia.
" https://discord.gg/QfT8cr3QwZ "
Steam nie przepuszcza linku? Skopiuj go a następnie wklej ręcznie.

Pozdrawiamy, :steamhappy:
6 May, 2021 @ 8:41am 
Szukam kogoś do pogrania RP bez spin, bez pocenia się, na czilku. Spokojne posiadówki. Dodawajcie do freindsów!
5 Mar, 2021 @ 10:56pm 
ktoś chętny na pogranie razem w stellaris? pisać pv
20 Oct, 2020 @ 11:43am 
Ktoś chętny do gry od poniedziałku?
6 Oct, 2020 @ 7:08am 
hej szukam ludzi do gry na multi wieczorami
11 Jul, 2020 @ 11:01am 
Ktoś chętny pograć?? Gramy często, wiec progres jest na mapie :) Jak coś pisać priv /inv :) Pozdrawiam Azuu
21 May, 2020 @ 3:56am 
siema, jest tu jakaś dobra dusza, co by wbiłą na jakiś serwer głosowy i mi odopwiedziałą na pare pytań o grze?
27 Mar, 2020 @ 3:24am 
Hej. Mamy kilka osób i wystawiamy multika we wtorki wieczorem. Rozwlekamy trochę rozgrywkę w czasie, ale osobom pracującym, bądź z własnymi rodzinami - taki układ może odpowiadać. Zapraszamy! Kanał Discord "Strategie Sci-Fi PL" https://discord.gg/chSd5Uq
25 Mar, 2020 @ 9:51am 
Szukam kilku osób do gry coop w stellaris. Gramy w pełni coop a spory będa rozstrzygane na drodze dyplomatycznej.
23 Mar, 2020 @ 6:13am 
Siemka, ktoś chętny na dłuższą sesje? Planuję jakieś RP.
19 Feb, 2020 @ 12:31am 
Chętni na gierkę ?
Mam kilka dni wolnego cyknąłbym coś dłuższego.
23 Jan, 2020 @ 1:24pm 
Szukam kogoś do gry. :D
9 Dec, 2019 @ 8:20am 
Dobry :steamhappy:
8 Dec, 2019 @ 2:50am 
Kiedy ma być patch od dyplomacji?:Blessing:
14 Nov, 2019 @ 10:34am 
pograłbym z kimś
21 Oct, 2019 @ 12:58am 
Dzingaj musisz grać w trybie Ironman. :)
29 Sep, 2019 @ 12:02pm 
https://discord.gg/PEREYJR witam serdecznie przyjazny dla graczy serwer discord , dużo chętnych do grania w multi Stellaris . Pozdrawiam
3 Sep, 2019 @ 5:19am 
mam pytanie jak zdobywać osiągnięcia ?
3 Sep, 2019 @ 5:17am 
Witam
15 Jun, 2019 @ 12:15am 
https://discord.gg/kyVp8b witam serdecznie mily serwer do grania przeważnie stellaris duzo fajnych osób zapraszam
5 Jun, 2019 @ 11:57pm 
żyje tu kto i chciał by pograć na multi ?
17 Mar, 2019 @ 2:37pm 
Hej pomoże ktoś? Mam imperium autorytarne oparte na niewolnikach a gdy butuje centrum kontroli niewolnikow to ono po chwili znika? ; o
12 Jan, 2019 @ 4:53pm 
gdzie można znaleźć tanie dlc
12 Jan, 2019 @ 4:33pm 
Gra ktoś moge hostować
24 Dec, 2018 @ 11:57am 
jak sie powieksza granice?? bo po tych nowych updatach wszystko pokrecili.
7 Dec, 2018 @ 1:54pm 
Hej, gra ktoś teraz ?
7 Dec, 2018 @ 2:42am 
szukam osób do pogrania na dłuższą rozgrywke na dużej galaktyce. mam wszystkie dodatki poza megacorp.
5 Dec, 2018 @ 10:07pm 
Heeej o której spodziewać się dodatku? ; C
1 Dec, 2018 @ 1:28pm 
6 grudnia wychodzi nowy patch. Ktoś chętny żeby wypróbować?
12 Sep, 2018 @ 8:35am 
📞Witam wszystkich jeśli jest ktoś 👌chętny do grania💻 w stellaris 🌍(mogę hostować🌐) to zapraszajcie📲 , a po zaproszeniu napiszcie ☑wiadomość 😉
27 Aug, 2018 @ 10:08am 
Szukam kogoś to pogrania wspólnie multi w stellaris!! PV!!
28 Jul, 2018 @ 6:52am 
ktoś pogra jest ktoś chetny na multi ? pisać
26 Jul, 2018 @ 8:19am 
Ktoś chce pograć?
24 Jun, 2018 @ 2:40pm 
Szukam do gry :D
23 Jun, 2018 @ 11:45am 
Szukam kogoś do wspólnej gry piszcie albo dodajcie do znajomych:) Myśle o grze w wakacje bo trochę czasu się zyska.
10 Jun, 2018 @ 9:43am 
Ja chętnie zagram, dodawać to sie umówimy.