STEAM GROUP
Silver Hungary Group Silver[HUN]
STEAM GROUP
Silver Hungary Group Silver[HUN]
0
IN-GAME
0
ONLINE
Founded
10 November, 2014
Language
Hungarian
Location
Hungary 
33 Comments
25 Jul, 2015 @ 12:06pm 
Sziasztok! nova embereket keresnék akik egy teamben lennének! Részletek miatt irj:) köszi:D
25 May, 2015 @ 3:50am 
valaki jönne MM-re?
2 Feb, 2015 @ 9:06am 
Silver 4-es emberek kellenének mm-re.Ts3 legyen!!!
1 Feb, 2015 @ 8:22am 
Boostot vállalok,main acc (LEM)
20 Jan, 2015 @ 9:55pm 
Silver 1-2 rankom s1 jelölhetett és mehetünk
4 Jan, 2015 @ 6:57am 
Nova körüli emberek kellenének, mivel a gyökér társak miatt leestem silver 2-be!
1 Jan, 2015 @ 9:38am 
Silver 4, Elit és Elit Mester rangú játékosokat keresek MM-re! Vegyetek fel! :)
Rangom: Silver Elit Mester
24 Nov, 2014 @ 9:42am 
Silver 1-2-3-asok jelöljenek :)
23 Nov, 2014 @ 6:42am 
Klant keresek rankom silver3 380 oram van a jatekban
Keresek még 3 embert egy v 2 versengőre ! irjon aki jön nekem steamon
22 Nov, 2014 @ 10:35am 
Szóval csak annyit akarok neki mondani, hogy adja vissza a dolgokat, mert ha kell rendőrségre megyek, és egy pécsi srác már jelezte hogy ismernek téged, és felkeresnek amint ezt megtudtam én felkínáltam nekik 15 eurót ha ezt megteszik, szóval HAJRÁ! :D
22 Nov, 2014 @ 10:33am 
Srácok! Azért írok mert 2-3 napja keményen átbasztak, és ugye én alapíttottam ezt a csoportot, de azt az accot most a csaló kis köcsög vezeti. Szóval mindenki reportolja!
17 Nov, 2014 @ 10:45am 
Jönne valaki most versengőre?
15 Nov, 2014 @ 5:03am 
Valaki jön versengőt?
13 Nov, 2014 @ 11:43am 
Versengőre keresnék 2 embert! :)
13 Nov, 2014 @ 10:32am 
VALAKI VERSENGO? 3 EMBER KENE :) :D
13 Nov, 2014 @ 7:20am 
Valaki MM most? ha lehet silver 3+ :D
13 Nov, 2014 @ 12:28am 
valaki MM? :D
11 Nov, 2014 @ 6:55am 
Silver 1-2-3-asok jelöljenek. :)
10 Nov, 2014 @ 1:20pm 
Silver Elite Master, akinek lenne most kedve játszani vegyen fel! :)
10 Nov, 2014 @ 12:59pm 
// T1geR™ Szerintem mindenkinek Silver :D (Tudom, hogy arra voltál kíváncsi, hogy azon belül :D) Silver Elite Master :) Sok sikert mindenkinek a fejlődéshez :D
10 Nov, 2014 @ 12:58pm 
Helló mindenki :D
10 Nov, 2014 @ 12:25pm 
Sziasztok :)
Kinek milyen rangja van? :)
10 Nov, 2014 @ 11:57am 
Valaki most MM ? :D
10 Nov, 2014 @ 9:39am 
1 ember kellene most :)
10 Nov, 2014 @ 8:08am 
csáó :::::DDDDD




10 Nov, 2014 @ 8:06am 
Hali!
10 Nov, 2014 @ 7:50am 
18:30 után kellene 3 ember. Silver 4 vagyok.
10 Nov, 2014 @ 7:41am 
Sziasztok!
10 Nov, 2014 @ 7:24am 
Sziasztok!
10 Nov, 2014 @ 7:20am 
Halihóóóó! :D
10 Nov, 2014 @ 7:14am 
Helló. :D
10 Nov, 2014 @ 7:11am 
Első! :'D