KUMPULAN STEAM
PROHARDVER! Call of Duty GHOST PH! COD10
KUMPULAN STEAM
PROHARDVER! Call of Duty GHOST PH! COD10
0
DALAM PERMAINAN
1
DALAM TALIAN
Ditubuhkan
1 November, 2013
Bahasa
Bahasa Hungary
Lokasi
Hungary 
21 Komen
27 Feb, 2014 @ 11:56pm 
Ezt az onslaught-ot hogyan gondolták? Komplett egy idióta banda. Normál Domination mod-ban nincsenek meg a pályák. Csak valami mix-fos mod-ban. És a hardcore.. Milliárdszor annyi csalóval. Ez a játék az évtized vicce. Ultra szánalom.
17 Nov, 2013 @ 12:15pm 
Jöhetne már valami peccsscscscs!! :B1: :angrytiger:
1 Nov, 2013 @ 10:38am 
Kár, hogy nincs lóvé a Hardenedre.
1 Nov, 2013 @ 10:38am 
jónak igérkezik ez az új COD egyre jobban tetszik ahogy nézegetem a vidiket. Remélem tényleg megéri majd :D
1 Nov, 2013 @ 6:30am 
hahoo
1 Nov, 2013 @ 5:23am 
ninja macsekomat fogom hozni :D http://www.ezutos.com/wp-content/uploads/211685.gif
1 Nov, 2013 @ 5:18am 
persz, persze :)
1 Nov, 2013 @ 5:09am 
10 bézbózütő ellen nem sok esélyed lesz. :DD
1 Nov, 2013 @ 5:07am 
Majd hozom a bézbózütőt..:DD
1 Nov, 2013 @ 5:02am 
Addig is valaki MW3 lövölde???
1 Nov, 2013 @ 4:59am 
Dave! Victoy imádkozhat. :D
1 Nov, 2013 @ 4:49am 
Sziasztok!!
1 Nov, 2013 @ 4:49am 
Ha valkinek nem fog futni a gépen akkor ezt a victoy nevű gyereket kell jól elverni :P
1 Nov, 2013 @ 4:33am 
Hali! csak legyen már meg a gépem.
1 Nov, 2013 @ 4:33am 
:happymeat: :KneelingBow: :angrytiger: :tank: :p2turret: :B1: :infectedparty: :borderlands2: :health: :zombiehead: :yawn: :csgoa: :hoxton:
1 Nov, 2013 @ 4:26am 
csak menjen a gépemen :D
1 Nov, 2013 @ 4:26am 
Halihó
1 Nov, 2013 @ 4:25am 
Hali!
1 Nov, 2013 @ 4:14am 
Biztosan... csak idő kérdése az egész.
1 Nov, 2013 @ 4:13am 
Hali! Remélem jönnek még :)
1 Nov, 2013 @ 4:12am 
Üdv. :B1: