STEAM GROUP
NDZ freestyle team NDZft
STEAM GROUP
NDZ freestyle team NDZft
0
IN-GAME
3
ONLINE
Founded
31 January, 2010
Location
Poland 
26 Comments
24 Jun, 2011 @ 3:42pm 
I konkurencji nie ma ale na flaszke i tak sie trzeba jakoś spotakać w wakacje :D:P
16 Jun, 2011 @ 4:38am 
Tak wajkacje ok :P 1000k gold please
30 May, 2011 @ 11:24am 
aha no tak
30 May, 2011 @ 8:28am 
bo ja mam jego wonsy
30 May, 2011 @ 4:15am 
ninja nie ma wonsa
29 May, 2011 @ 8:44am 
Ja mam wonsy ninja.
29 May, 2011 @ 3:01am 
lol xD
28 May, 2011 @ 5:42am 
nie wykasuje tych komentarzy jedynie przez fakt wyższości brody Chucka nad wonsami wonsa xD
27 May, 2011 @ 10:18am 
Aha, zapomniałbym.
Czak ma słabe zwieracze, przynajmniej tak mówi snowar. Chyba że opis jest autorstwa kogoś innego, wtedy trzeba się dopytać murzy... snowara.
27 May, 2011 @ 10:16am 
Opis grupy dla niekumatych:
- NDZ to klan. Najlepszy. Ciągle gramy na uber-roto (brak broni).
- Czak jest najgorszym graczem w kl4n1e. Dlatego nigdy go nie ma na mistrzostwach świata.
23 May, 2011 @ 3:24pm 
A ja się ♥♥♥♥♥ pytam co jest z konkurencjami xD:D:D
20 May, 2011 @ 6:44am 
Daj spokój pijany byłem xD aa no pisąłem cos tam xD:D a serduszka sie nie podobają xD?
19 May, 2011 @ 1:54pm 
<3<3<3<3<3<3<3<3
16 May, 2011 @ 1:10am 
bo o nas w carotoon netwerk mówią ciągle! (oraz w wydarzeniach o temacie "wyinki")
15 May, 2011 @ 3:24pm 
no, kto tam w końcu prowadzi i ile do końca? bo już puchar poleruję dla zwycięzcy, ale wyniki podawać na bieżąco, bo na eurosporcie też nic nie mówili
12 May, 2011 @ 2:12am 
hahahaha xD no a jak :D
12 May, 2011 @ 12:25am 
Ale miałem pojebany sen xD Sniło mi sie ze jestem na 1 miejscu w zabijaniu wiedźm xD haha<lol2>
7 May, 2011 @ 9:35am 
i co z tą 7 konkurencją?:D
2 May, 2011 @ 11:01am 
połowiczne (gdyż jeszcze nie każdy zagrał) wyniki 2 konkurencji juz są
1 May, 2011 @ 6:22am 
Dokładnie ;D jak to nikt ja sie upomniałem xD
29 Apr, 2011 @ 9:51am 
bo czekamy na słowo Czaka :(
29 Apr, 2011 @ 9:48am 
jak beda ludzi i beda chetni, narazie nikt sie nie upominał że tak powiem
27 Apr, 2011 @ 1:31am 
Dobra to kiedy w końcu druga konkurencja??:P
19 Apr, 2011 @ 2:50pm 
ja też was kocham<3 :*:*:*:*:*:*:*:*:*: z wyjątkiem snowara bo czarny:D:D:D
19 Apr, 2011 @ 1:28pm 
A tak na poważnie Ptolee ma kierde
19 Apr, 2011 @ 1:26pm 
Kocham was wszystkich :D, ahahaha