STEAM GROUP
Modern Warfare 2 Polska-Hardcore PL-HC
STEAM GROUP
Modern Warfare 2 Polska-Hardcore PL-HC
0
IN-GAME
0
ONLINE
Founded
6 December, 2009
15 Comments
10 May, 2010 @ 3:47am 
Witam wszystkich:)
19 Mar, 2010 @ 2:02pm 
dzieki za dolaczenie mnie do grupy pozdro;)
27 Feb, 2010 @ 4:01pm 
dzieki za niespodziewane zaproszenie :)
18 Jan, 2010 @ 1:32pm 
Dzieki za zaproszenie panowie:)pozdrowionka
17 Jan, 2010 @ 9:41am 
dzieki za zaproszenie i do zobaczyska po tej samej lini frontu ;) szwagierku masz u mnie duzego browara. pozdrawiam
15 Jan, 2010 @ 1:41pm 
dziekówka za zaproszonko :) pozdro dla wszystkich ... no i dozobaczenia w walce ;)
4 Jan, 2010 @ 1:53pm 
dzieki za zaproszenie i pozdro... i tak trzymac klan jak najbardziej pozytywny jezeli moge prosic to prosze o zaproszenie gracza "msbeskid " spoko koles i moj szwagier napewno sie ucieszy :)))
18 Dec, 2009 @ 3:13am 
no kiedy i jak sie dogadamy co do wsolnego zagrania...
17 Dec, 2009 @ 4:02pm 
Squariusa znalazlem tylko jednego i to jest jakis niemiaszek
15 Dec, 2009 @ 3:21am 
RACZEJ SKOPAC TYLKI JESTEM ZA :) A NAWET PRZECIW :))
14 Dec, 2009 @ 7:32am 
Zapros goscia o nicku "squarius"
13 Dec, 2009 @ 2:57am 
Zalozylem te grupe, poniewaz chcialem pograc sobie z polakami przeciwko innym. Wszystkie inne grupy sa juz zbyt duze by moc zapraszac normalnie, wiec postanowilem ograniczyc ta grupe do osob ktore graja na hardcore deathmatch.. Zapraszajcie siebie nawzajem, ja bywam zazwyczaj miedzy 20 a 24. A i jak macie jakis kolegow z polski i nie wstydza sie tego ze sa z polski i maja w tytule polska flage to piszcie tutaj ja ich zaprosze. Mam nadzieje ze z czasem utworzymy fajna i spora grupe. Pozdrawiam wszystkich ;) do boju Polska!!!!!!!!!!!!
8 Dec, 2009 @ 3:08pm 
Proponuje uzgodnic jakis termin wspolnego giercowania :)
8 Dec, 2009 @ 7:01am 
to niby taki klan ? dzieki za za
proszenie sen5ei :A na przelamanie barier powiem :

mam nadzieje ze cos gracie sensownie : - DDDDDDDDDDDDDDDD

no to pierwsze koty za ploty : )
6 Dec, 2009 @ 1:51pm 
Hardcore to nasze przeznaczenie:]