STEAM GROUP
Polish Guardians WFaS PG WFaS
STEAM GROUP
Polish Guardians WFaS PG WFaS
0
IN-GAME
0
ONLINE
Founded
12 November, 2013
14 Comments
27 Oct, 2016 @ 7:46am 
REAKTYWACJI CZAS XDDD
25 Feb, 2016 @ 9:55am 
PG reaktywacja :D
25 Feb, 2016 @ 9:15am 
Hm
25 Feb, 2016 @ 8:59am 
Jeśli ktoś chce zacząć cos od nowa to piszcie tutaj . pojdziemy na jakiś TS i obgadamy wszystko Milo by było was znowu zobaczyć ;)/Azorek
29 Jan, 2016 @ 1:32am 
A no po staremu
28 Jan, 2016 @ 12:48pm 
Siemanko Ziomeczki co tam u was koledzy
3 Dec, 2015 @ 9:35am 
randy został zbanowany
bo miałem tako zachcianko
3 Dec, 2015 @ 9:29am 
tak umarło Polish Guardians xd
24 Jun, 2015 @ 1:00pm 
♥♥♥♥♥ nie wiedziałem , że jestem tuutaj admem
13 May, 2015 @ 2:36pm 
Co ty ♥♥♥♥♥ dajesz Misza ciekawe kogo masz xdd
10 May, 2015 @ 3:03am 
ROBIMY REAKTYWACJE ZIOMECZKI GRAJCIE POD NICKAMI PG POZDRAFIAM MICHAŁ SAWICKI aka Beksa aka Pawliszyn
6 Apr, 2014 @ 12:01am 
Serdeczne JP dla Axe Artura
24 Nov, 2013 @ 3:33am 
kawaleria z dp TYCH MUSZKIETERÓW z mm russi by rozdupcył
19 Nov, 2013 @ 9:29am 
I w końcu start możecie grać pod nickami pg