STEAM GROUP
Gta-five.pl gta-five.pl
STEAM GROUP
Gta-five.pl gta-five.pl
0
IN-GAME
5
ONLINE
Founded
6 September, 2012
Language
Polish
Location
Poland 
42 Comments
4 Jan, 2021 @ 5:08am 
jest ktoś do grania online?
7 Mar, 2020 @ 5:49am 
szukam kogo do rp pv
Szukam ekipy info na priv
1 Feb, 2019 @ 3:40am 
ZAPRASZAM DO MOJEJ EKIPY BOSSY PL8 [BSPL]
24 Jan, 2019 @ 8:01am 
siemka szukam kogoś do marihuany i napaduw kotoś hetny pisać pv
13 Dec, 2018 @ 12:30pm 
co sądzicie o nowym dlc :steamsalty:
3 Dec, 2018 @ 9:19am 
szukam kogoś do pogrania na teras pirsz pv lub zaproś
31 Jul, 2018 @ 9:51pm 
Ludzie można mnie zaprosić ja mam wszystko 170 lvl nick wiktork8 jak coś to pomogę. Zapraszam do obejżeni również moje zrzuty ekranu z gta som naprawdę fajne. Jak coś to pisać.
10 Apr, 2018 @ 1:35pm 
siema kto może zemną grać w gta 5 mam 21 lvl i robie napda jak ktoś chce nie dołącza ale uwaga mam ps4 wieć chyba kompy nie gą zemną grać nwm w sumie chociaż pzrzez ekipe i w tedy nwm a i nie mam ekipy i szukam właśnjei więc piszcie

24 Feb, 2018 @ 4:01am 
Ktoś chętny na napad?
26 Dec, 2017 @ 9:54pm 
siema gra ktos jeszcze napady? mam tsa i discorda jak cos dodawac z chcecia pogram
14 Jun, 2017 @ 12:07pm 
Pls
14 Jun, 2017 @ 12:07pm 
Pls
14 Jun, 2017 @ 11:26am 
Szuksm ludzi do napadów. Prosze pomóżcie mi bo juz 3 m8esiace jeden napad próbuje zrobic
8 Mar, 2017 @ 6:39am 
Gra ktoś? Pomogę w napadach :D
3 Feb, 2017 @ 5:00am 
Pogra ktoś plz
26 Jul, 2016 @ 4:28am 
Jakby ktoś chcia pomocy w czymkolwiek (paczki, napady, itp.) proszę sie skontaktować :)
18 Jun, 2016 @ 10:47am 
szukam ludzi do pomocy w ostatnim napadzie z moim kolegą wymagania ts i ogar nazwa na gtaV doltrix23
5 Mar, 2016 @ 3:45am 
szukam osob do grania w GTA 70 lvl itd. zapraszać
17 Feb, 2016 @ 5:22am 
Szukam osób do pogrania głównie w mapady pisać PW
13 Feb, 2016 @ 12:11pm 
Cześć :D
Szukam osób do pogrania jestem narazie początkujący wiec nie gram rewelacyjnie xD
pisać pw.
3 Oct, 2015 @ 7:49pm 
[*]
20 Aug, 2015 @ 4:14am 
Witam.
15 Jul, 2015 @ 12:17pm 
Oficjalny adres TeamSpeak: ts.gta-five.pl
2 May, 2015 @ 11:28am 
Siemka znalazłem waszą grupe szukając gta .Mam pytanie czy byłby ktoś tak uprzejmy i pożyczył GTA V na jedną noc? Chciałbym sprawdziić jak gra o takich wymaganiach sprawdzi się na moim komputerze i czy warto kupić ją ;)
15 Apr, 2015 @ 2:07pm 
Jak ktoś chętny do pogrania to proszę o dodanie do znajomych :)
15 Apr, 2015 @ 10:20am 
Siemka szukam ekipy do grania w GTA 5. Jak ktoś chętny to piszcie na prywatną wiadomość :*
12 Apr, 2015 @ 2:42pm 
witam wszystkich !!
12 Apr, 2015 @ 11:36am 
Siemano!
7 Apr, 2015 @ 9:35am 
Najpierw gra się singla, a nie od razu rzuca się na multika...
7 Apr, 2015 @ 6:31am 
Kto będzie chciał pograc, niech pisze :)
7 Apr, 2015 @ 6:20am 
Dzieli nas tylko 7dni! :D Będzie ktoś z was może chciał pograć coś na multi? :D
6 Apr, 2015 @ 9:44pm 
Hej z tej strony Kpuc87
5 Apr, 2015 @ 11:09am 
Siema wszystkim!
14 Sep, 2014 @ 2:40pm 
Ale cisza
9 Aug, 2014 @ 2:59am 
elo
26 Jun, 2014 @ 11:28pm 
Dzień dobry :bandit:
16 Jun, 2014 @ 12:47pm 
WITAM! :D
28 May, 2014 @ 3:05pm 
NO ELO
25 Apr, 2014 @ 8:28am 
dodawać mnie na PSN moja nazwa to formula725
można ze mną pograć w GTA 5 :)
19 Mar, 2014 @ 11:11am 
Cisza wielka tutaj, mocy też nie wyczuwam tu.
27 Dec, 2013 @ 2:54pm 
Wypadałoby odświeżyć jakąś tą grupę co nie panowie :csgogun::tgrin::riddle: