STEAM GROUP
Cities In Motion 2 (CZ) CIM 2 CZ
STEAM GROUP
Cities In Motion 2 (CZ) CIM 2 CZ
0
IN-GAME
3
ONLINE
Founded
1 April, 2013
Language
Czech
Location
Czech Republic 
23 Comments
28 Sep, 2019 @ 3:35am 
tak mapy z workshopu se ukladaji zde:C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\203604779\ugc\referenced
odtud je zkopírujte sem:C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Cities in Motion 2\CIM2_Data\Data\Maps
a měly by vám fungovat
31 Mar, 2018 @ 12:39pm 
Ví někdo jak zprovoznit mapy z Workshopu ? S kamarádem chcem MP, lámeme si nad tím hlavu, a google nám zatím moc nepomohl :/
Díky moc ;-)
29 Jan, 2014 @ 4:32pm 
plz join the city planners and simulations citlations
15 Nov, 2013 @ 2:27pm 
Chcem vas poprosit o radu. Zo dna na den mi prestali chodit hry cez Steam. Robil som co ma napadlo, no nic nepomohlo. Teraz sa to chova tak, ze ked Steam odinstalujem a znova nainstalujem, tak sa rozbehne, ale len do doby kym tam nie je instalovana hra. Akonahle sa tam snazim nainstalovat Cities in Mition, tak Steam padne a uz sa neda ani spustit. Nevypisuje ziadnu chybovu hlasku. Nemate skusenost s niecim podobnym? Vdaka za odpovede.
24 Aug, 2013 @ 12:25pm 
lukasiino: to mužu ale né o tolik, ve slabších hodinách kdy tam jsou skoro všechny vozy se to v depu občas zadrhne a vozy nereagujou
14 Aug, 2013 @ 9:10pm 
Kdyby někdo hledal, kam se poděla oprava češtiny, tak je nově zde: http://ofpmafia.eu/files/file/65-oprava-%C4%8De%C5%A1tiny-pro-cities-in-motion-2/

Link by se už měnit neměl. Mimochodem, v blízký budoucnosti se můžeme těšit na 15T z CiM1.
12 Aug, 2013 @ 1:05am 
Ahoj lidi , nevite nekdo proč když začnu hrat nejakou kampan tak mi hra po chvílce uplne spadne ?? ale když neco upatlam :-D v editoru tak to mužu hrat do aleluja, jo a jestli jsem se nekoukal špatne nechybí ve hře nahodou vlaky ??? myslím tim jako bylo v CiM jen že tam jezdily tadyk nic
11 Aug, 2013 @ 5:30am 
Hans: můžeš převýšit kapacitu depa ...
23 Jul, 2013 @ 8:26am 
zdravim, nevíte někdo jak docílit toho když mam dvě linky po stejné trati aby lidi nastupovali do obou? je to kvůli odlehčení původni linky pač je tam fakt hodně lidí a jedna to nestihá a díky omezené kapacitě depa nemůžu nahodit dalších 10 vozů
24 Jun, 2013 @ 12:03pm 
čau, mam neoficialní verzi, zahrajeteněkdo?
21 May, 2013 @ 5:31am 
Čekal jsem už v tomto updatu, ale ...
21 May, 2013 @ 2:59am 
Máš 32bitovej systém, docela známá chyba. Pořád se slibuje náprava, ale nikde nic :D.
20 May, 2013 @ 10:26am 
Zdravím, nevím jestli se to už někomu stalo, ale hra mi pořád hází error in gc : Too many heaps. Nevte co s tím dělat ? Díky.
20 May, 2013 @ 7:15am 
http://ofpmafia.eu/2013/patch-1-2-2/ - opravené stringy pro 1.2.2 + další info z nich vytažené ;)
18 May, 2013 @ 7:35pm 
Omlouvám se, omylem jsem uploadnul špatnou verzi, tahle je správná pro 1.2.1: http://uloz.to/xs3GZMKs/strings-cz-xml
18 May, 2013 @ 2:37pm 
Tak jsem zjistil, že nový stringy ve hře opravdu nejsou, hra používala stringy ze záloh. Každopádně se soubor neměnil a ani nevypadá, že by se v blízký době měl měnit, protože už tam jsou texty pro Workshop a tak...

Dovolil jsem si přepsat pár názvů ulic s názvama jako "Washingtonova" na pro nás typičtější například "Žižkova". Pokud vám tato úprava z jakéhokoliv důvodu vadí, můžete použít staré stringy pro 1.1.6.

http://uloz.to/xzaZUkPh/strings-cz-xml

Soubor vložte do: X:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Cities in Motion 2\CIM2_Data\Data\Locale
11 May, 2013 @ 1:37pm 
Chtel bych vyzkouset zahrat si online.
4 May, 2013 @ 5:36pm 
Já i po patchi tam upravený hodnoty už mám. Buď CO na moje doporučení tyhle stringy do hry přidali nebo se to neměnilo. Ale vzhledem k tomu, že jsem měl datum změny stejnej jako u updatu, tak to vypadá spíš na to, že to už ve hře jsou :).
3 May, 2013 @ 7:33am 
Jazz - škoda, že už vyšel další patch 1.2.1. Uděláš stejné úpravy i pro něj?
30 Apr, 2013 @ 6:06am 
Malinko jsem poupravil češtinu, protože s původní češtinou se nedala hra hrát (zastávky neměly svoje čísla) a taky jsem vyměnil nesmyslné spojení "vodní omnibus" za zvyklejší "hydrobus". Tyto změny jsem už navrhnul vývojářům, abych nemusel přepisovat stringy každou novou verzi :D.

Stringy jsou pro verzi 1.1.6:

http://uloz.to/x6mbJYYt/strings-cz-xml

Soubor vložte do: X:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Cities in Motion 2\CIM2_Data\Data\Locale
2 Apr, 2013 @ 2:01pm 
Čeština ve hře opravdu je ;)
2 Apr, 2013 @ 11:18am 
Špatně vidím, nebo je opravdu hra v češtině?! Nabídka jazyky: Angličtina, Němčina, Čeština, Polština...
2 Apr, 2013 @ 7:24am 
Zdravím,

skupina se z nějakého důvodu nezobrazuje ve výsledcích vyhledávání, takže pokud víte o někom, kdo si také pořídil Cities in Motion 2, určitě ho/ji pozvěte do této skupiny.