STEAM GROUP
Imperium reżyserów z Gothica IRZG
STEAM GROUP
Imperium reżyserów z Gothica IRZG
5
IN-GAME
21
ONLINE
Founded
12 May, 2012
Location
Poland 
161 Comments
9 May @ 2:24pm 
przesyłam piękne pozdrowienia :60ssharikov:
8 May @ 3:20pm 
W sumie...
8 May @ 4:41am 
Dopóki żyje choć jeden członek, nic tu nie jest martwe.
5 May @ 8:17am 
Chłop co odkopał grupę co od 2019 jest martwa (chyba)
5 May @ 8:01am 
Siema! Właśnie wszedłem, nie wiedziałem, że jest taka grupka na Steamie! :steamhappy:
22 Jun, 2019 @ 2:07pm 
żyj tak jak byś chciał żyć, umieraj aby inni umierali
22 Jun, 2019 @ 8:17am 
po co dawać moda gdzie grupa jest tak powiem martwa xd
22 Jun, 2019 @ 8:03am 
Ja mości urodzinowy Morasie. :cleancake:
22 Jun, 2019 @ 7:06am 
Chce ktoś jeszcze moda?
30 Dec, 2018 @ 6:58am 
To ja chce pozdrowić wszyskich
30 Dec, 2018 @ 4:46am 
Chciałem tylko pozdrowić Morasa i powiedzieć Szystkiego Najlepszego! :b3d_love:
12 Nov, 2018 @ 1:03am 
Pozwoliłem sobie awansować Beziowego na moderatora, bo czemu by nie xD
24 Feb, 2018 @ 2:43am 
Wszystkiego najlepszego Moras!
24 Feb, 2018 @ 1:58am 
(czyta opis) Hmmm, nie widziałem, że TuComix jest moim senpaiem ;/
24 Jan, 2018 @ 11:10am 
No tak średnio bym powiedział, tak średnio. Ogólnie na Steam to rację bytu mają raczej tylko grupy typu "free games", "resztki psc" itd.
Jak szukasz czegoś o Gothicu to ta fajna: http://v1.steam.hlxgame.cc/groups/zajaranigothicem :)
24 Jan, 2018 @ 10:56am 
czy ta grupka żyje?
20 Oct, 2017 @ 10:56am 
Witam, jeszcze 2 członków i 100 osób
22 Jul, 2017 @ 4:55pm 
Też kiedyś będę na tej liście! :Lord_Fist:
1 Jun, 2017 @ 2:47am 
Wtf, od kiedy jestem adminem?!
1 Jun, 2017 @ 2:46am 
MaciejSky wrócił <3
21 May, 2017 @ 12:07pm 
13 Rycerz Incoming skorczybyk xd
21 May, 2017 @ 2:51am 
Od kiedy ja tu jestem moderatorem xD?
30 Jan, 2017 @ 8:48am 
Jebać stulejarzy i ich gothica!
2 Jan, 2017 @ 8:19am 
Cynamon, na nastepnych zawodach cię pokonam!
29 Aug, 2016 @ 1:25am 
rucham machinime jak chce
25 Aug, 2016 @ 9:06am 
jebac gothica i machinime dla podludzi
21 Aug, 2016 @ 1:24pm 
gothic to syf
12 Mar, 2016 @ 11:23am 
Tak było
10 Mar, 2016 @ 11:06am 
Ale zamknij tego ryja wreszcie, palancie głupi!
9 Mar, 2016 @ 1:32pm 
Ale co ty pierdoliz?
9 Mar, 2016 @ 9:54am 
"(Grupa tylko dla Polaków!)" - machinima dla Polaków, radykalnie widzę xD Co ja robię w tej grupie, skoro jestem Żydem i mieszkam w USA...? ;<
9 Mar, 2016 @ 9:50am 
"Najpotężniejsi reżyserzy z Gothica " - XDDDDDDDDDDDDDD NAJPOTĘŻNIEJSI XDDDDDDDDDDDD Co to ♥♥♥♥♥ niby znaczy w kontekście machinimy? Jak przejawia się ich potęga? XDD
9 Mar, 2016 @ 9:49am 
ADMIN NASZ NIECH ŻYJE NAAAAM!!! ŁOAAAAAAAAA NAJLEPSZY JEST OOOOON ŁOAAAAA!!!!!!!!!1111
18 Sep, 2015 @ 7:25am 
MachinimaGothic [*]
17 Jul, 2015 @ 9:45am 
Namów ludzi do tego jak chcesz, gadanie to tylko gadanie. Ale ciekawie by to wyglądało.
16 Jul, 2015 @ 6:44am 
Można zrobić Gothicową wersję "Czterech Pokoi". W sensie będzie jeden film podzielony na powiązane bohaterami scenki, a każdą scenkę będzie robił inny reżyser. Takie coś mi do głowy wpadło.
16 Jul, 2015 @ 3:43am 
@q n e x Co niby?
13 Jul, 2015 @ 8:50am 
siema tworzymy cos razem?
1 Jan, 2015 @ 3:58am 
Potrzebowałbym rozmowy z doświadczonym reżyserem odnośnie kamery
1 Jan, 2015 @ 3:58am 
Witajcie moi drodzy . Niedawno zainteresowałem się kręceniem filmów w Gothicu . Obejrzałem wiele poradników , zapoznałem się z komendami , trikami . Nie miałem czasu jeszcze przetestować tego wszystkiego ale przejdźmy do rzeczy . Oglądając np. Bezi bluzgator ( https://www.youtube.com/watch?v=GNMv5aOniX4) jak na początku bohater idzie to kamera pojawia się raz z tej z strony a raz z drugiej . Zaciekawiło mnie jak coś takiego wykonać albo tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=4qtN6tYEmGc kiedy kamera płynnie przechodzi na zdziwionych fh ( jak mniemam ) . Tak więc z góry dziękuje za pomoc i proszę o wytłumaczenie jak jest to wykonywane . Na zasadzie ujęcie + ujęcie = scena czy może coś innego . A przy okazji mam drugie zapytanie jak zrobić coś takiego . Stoi sobie jedna postać coś robi np. zamiata i obraca głowę ( wiem jak to zrobić ) ale jednocześnie na jej twarzy pojawia się animacja zdziwienia . Dziękuje ponownie !
25 Oct, 2014 @ 10:47am 
Towarzyszu Doomguy masz ♥♥♥♥♥ całkowitą rację!!!! Majn Fyrer nie powinien sprawować władzy!!!!!
25 Oct, 2014 @ 3:21am 
Niestety machinima z Gothica się właściwie skończyła :/
19 Aug, 2012 @ 1:13am 
And I was like baby, baby, baby, oh
Like baby, baby, baby, no
Like baby, baby, baby, oh
I thought you'd always be mine, mine

Baby, baby, baby, oh
Like baby, baby, baby, no
Like baby, baby, baby, oh
I thought you'd always be mine, mine
15 Aug, 2012 @ 2:42am 
Przejmujemy władzę ♥♥♥♥♥!
5 Aug, 2012 @ 10:55am 
Co ty piszesz Zwiastunie. Dołączyłeś do tej grupy nie patrząc gdzie dołączasz? Przecież oglądasz filmiki z Gothica więc wiesz o co chodzi w tej grupie.
19 Jul, 2012 @ 12:54pm 
♥♥♥♥♥ co ja robie w tej grupie dzieci i debili
19 Jul, 2012 @ 3:55am 
Nie jestem dubberem... raz na ♥♥♥♥♥ rok nagram komuś dubbing z litości...
19 Jul, 2012 @ 12:50am 
Mogliscie przynajmniej zapytać, czy możecie wcisnąć mojego avatara do avatara grupowego. No ale ok, nie gniewam się
26 Jun, 2012 @ 8:20am 
Słowa brzmią mądrze, ale nie zgadzam się z tym.
26 Jun, 2012 @ 8:19am 
Wypluj tą bluźnierczą modlitwe, a ty co Kane niby taki Mesjasz a to popierasz.