STEAM GROUP
Dead Island CZ/SK DICZSK
STEAM GROUP
Dead Island CZ/SK DICZSK
0
IN-GAME
11
ONLINE
Founded
6 September, 2011
Location
Czech Republic 
82 Comments
7 Aug, 2023 @ 12:12pm 
penis
11 Jan, 2020 @ 7:19am 
někdo ted zahrát?
28 Sep, 2019 @ 8:52pm 
Nebaví tě dlouhé hledání spoluhráčů nebo už tě omrzelo hrát s random hráčema? Připoj se na tento Discord Server https://discord.gg/bgFpc7U a sežen spoluhráče hned! Pomožte nám rozběhnout nový projekt a sdilejte to i svým přátelům
17 Jun, 2016 @ 2:47pm 
Zdar nekdo Dead Island? V coopu od znova? Musi byt ale TS kdyztak add me (:
28 Jan, 2015 @ 1:18pm 
Někdo Dead Island? :) Celý příběh ? :) Mám 53 level :)
2 Dec, 2014 @ 11:35am 
Zdar hledam spoluhrace na dead island riptide ma nekdo zajem??
15 Aug, 2014 @ 12:24pm 
Zdarec, někdo na celkový co-op? Mám už dohráno tak to chce jinej styl hry :)
20 Jun, 2014 @ 1:57pm 
Zahraje někdo DI .. Riptide mi nefunguje :(((( zapnu ho a nic .. tak aspoň normál DI :D
15 Jun, 2014 @ 8:46am 
Zdarec, kdo má PS3 a DI: Riptide, tak bych dal coop, můj nick: Chlupac_Cz
6 Apr, 2014 @ 12:29am 
Podte niekto coop
5 Mar, 2014 @ 9:20am 
Čauko :) Hraju to jen občas a jsem začátečník ted jsem v 11Levlu :) snad se někdo najde :) pište :)
20 Nov, 2013 @ 9:25am 
Zdravím :) hladám 2 hracov na Coop :) kludne sa pripojde ak hrám :)
26 Oct, 2013 @ 7:58am 
Dá někdo Co-op ? Klidně od začátku .
5 Aug, 2013 @ 2:40am 
hladam niekoho na hranie od úplneho začiatku,ak má niekto záujem tak nech si ma pridá
1 Aug, 2013 @ 3:30am 
kdo by chtel jit na CO-OP tak si me dyztak pridejte :D
31 Jul, 2013 @ 10:48am 
pls nepudete nekdo Co-op na Dead Island ?? :D sem v 13 kapitole ?? :D
25 Jul, 2013 @ 7:42am 
Zdravim, nemate niekto nazvys karticky do Dead Island ?
Logan
Royal Palm Resort
Pool
Purna
Zombie
thx
14 Jun, 2013 @ 8:37am 
TiLL: Není problém, kdykoli. Dej si mě jako přátele. Mikrofó mám.
13 Jun, 2013 @ 11:42pm 
někdo na coop????
9 Jun, 2013 @ 10:42am 
Čaute, rád si s někým zahraju Dead Island, klidně i odznova.
23 May, 2013 @ 2:07am 
Čaute Dead island hraju sám, dostal jsem se na začátek džungle, ale přestalo mě to bavit..
Kdyby někdo chtěl jít hrát se mnou ať si mě přidá sem ochotný hrát odznova... Kdykoli
27 Apr, 2013 @ 2:05am 
Čauec prosím vás našel by se nějaký hodný člověk co si koupil Dead Island Riptide a dal by mi Dead Island, který je k tomu zdarma ? Děkuji vám předem :))
Dal bych Dotu 2 jako výměnu :))
26 Apr, 2013 @ 12:38pm 
zdar hraje někdo dead island riptide a hledá někoho na kooperaci napište dík
7 Apr, 2013 @ 4:17am 
šup jdeme hrát :D
3 Apr, 2013 @ 11:14am 
Zdravím, pokud se tu někdo ukáže, rád si s ním zahraju. Přidejte si mě a napište mi.
29 Dec, 2012 @ 7:28am 
pokud by chtel nekdo hrat tak se mi ozvete jsem skoro vzdy k mani :)
16 Dec, 2012 @ 11:31am 
Zahral by nekdo? sme dva a hledame jeste par lidi!! Kdyby neco napiste
1 Dec, 2012 @ 5:25am 
CooNyX ja bych měl zájem hrát ,tak napiš až se ti to bude hodit .
11 Nov, 2012 @ 1:47am 
Pasta :Zkus to přeinstalovat ,ale padá to dost lidem, takže kdyžtak google .
6 Nov, 2012 @ 8:53am 
Zdravím, ;-) prosim vás mam takovej problem, když se ve hře k někomu připojím, tak mi asi po minutě hra spadne s tím že program přestal pracovat. Nevíte jak to pořešit aby to nepadalo? díky
28 Oct, 2012 @ 8:18am 
Někdo do arény ?
16 Oct, 2012 @ 6:24am 
Cus Hledáme 2 hráče do kooperace na Dead Island ,pokud možno aby měli mikrofon pro možnost voice chatu .
10 Oct, 2012 @ 10:00am 
Si připadám už jako spamer :D . Stací napsat,ale jak tak na to koukám tak všechny komenty tady jsou zbytečné xD
4 Oct, 2012 @ 7:15am 
hraju uz 12.kapitolu ,ale dejte vědět kdyby kdokoliv chtěl hrát ,klidně začnu od znova.
1 Oct, 2012 @ 12:22pm 
Každý Den od 16:00 do 23:55 hodin jsem k dispozici pro hraní Dead Islandu mám lwl 12 a hraju ho už po 3 . tak se kdyžtak ozvěte ,já to zkoušel ,ale nemělo to výsledek .
1 Oct, 2012 @ 12:12pm 
to je zajímavé to jako najdenou nechce hrát nikdo ??? :D
1 Oct, 2012 @ 7:21am 
¨Jo a kdybych tu náhodou nebyl tak jsem online na skype si mě přidejte bagista1994.
1 Oct, 2012 @ 7:16am 
Čus odpovídám na koment †ĐعƔiŁ'ﻯ ĐסּµbŁع ,ale jsem na začátku ,ale kdyby kdokoliv chtěl tak rád s ním budu hrát .
30 Sep, 2012 @ 1:14pm 
Ještě se mi nepodařilo s nikým spojit.... Už hraju 4.kapitolu a zatím to hraju sám.. :( Poradí mi někdo??
30 Sep, 2012 @ 11:43am 
Ahoj. Jsem ve 3 kapitole, úkoly začínají být těžší, hledám spoluhráče.. napiš!
19 Sep, 2012 @ 12:57pm 
čaute lidi nezacnete nekdo hrat od zacatku dead isnland ?
mam teprve ve svý hře 5 lvl ale baví a tak bych chtel zacit hrat rovnou coop od zacatku ;)
nejlepsi by bylo kdyby dotycnej mel ts nebo skype ... ozvete se lidi :D
17 Sep, 2012 @ 10:20pm 
rad bych hral dead island od zacatku a natacel ho:)
17 Sep, 2012 @ 10:19pm 
JAAA ale podminka chci to natocit:D
30 Aug, 2012 @ 10:39am 
čus všichni hledám týpka na hraní od začátku... tak kdo bude chtít tak dejte vědět :)
29 Aug, 2012 @ 12:55pm 
Ahoj,hledám někoho kdo by si chtěl zahrát od začátku.. kdo chce tak se ozvěte. ;)
25 Aug, 2012 @ 4:00pm 
Savas ludia je mi 18 a hram to kazdy den som uplne na zaciatku len v 4 kapitole a mam 30ty level najde sa niekto na hranie na questy alebo len tak expenie ?? :D ked tak sa ozvite x))
4 Aug, 2012 @ 3:11am 
Někdo kdo by to hrál docela často a snad aspoň něco o tom ví? =D(Je mi 14)
3 Aug, 2012 @ 2:56am 
Zdravím hledám spoluhráče od začátku kdo by měl zájem ozvěte se zatim :-)
23 Jul, 2012 @ 4:43am 
Zdravím hledám spoluhráče nejlíp od začátku add me x)
18 Jul, 2012 @ 4:07am 
Já už dead island dohrál 3x =) ,ale spíše v cooperaci..proty co to chtějí hrát s ostatními gamery, doporučuji =)