ГРУППА STEAM
Free-ManHQ CodeFREEMEN
ГРУППА STEAM
Free-ManHQ CodeFREEMEN
1
В ИГРЕ
1
В СЕТИ
Создана
21 февраля 2014 г.
О Free-ManHQ

Free Men Hq

Hello and welcome to FREE-MEN HQ Me and my best pal ButterNugget Made this group because we are now free to play games we like and do what we like without restrictions from KoG so if you want to make a stand then join us

Yours Sincerly Fez

P.S Get a life get a Fez :D
ПОПУЛЯРНЫЕ ОБСУЖДЕНИЯ
НЕДАВНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
I DO NOT HATE KOG
Invite your pals
Комментариев: 4
11 июл. 2014 г. в 0:40 
i am against kogs restrictions and i dont hate them and i am banned because my brother can look at the games i play and i asked him "why i am banned" and he simply said " because you are in free-manhq and you played loadout and satanic games"
im sick of this cruelty and i have complaiend to my brother and he said he will take NO action
14 мар. 2014 г. в 16:57 
I DONT HATE KOG
24 фев. 2014 г. в 0:17 
Meow
23 фев. 2014 г. в 23:33 
how about no
УЧАСТНИКИ ГРУППЫ
Администраторы
Участники
1
В ИГРЕ
1
В СЕТИ
0 В ЧАТЕ
Войти в чат
Создана
21 февраля 2014 г.